Як виконати відновлення інформації з цифрових носіїв

Сьогодні вкрай складно уявити життя сучасної людини без цифрового носія. Такі пристрої дозволяють зберігати великий обсяг даних, незалежно від їх спрямованості: фотографії, відеоматеріали, робочі файли та інше.

Проте, як і будь-яка інша техніка, такі носії можуть стати несправними. В такому випадку користувач стикається з повною втратою інформації. Щоб не допускати цього, пропонуємо звернутися в центр ЕПОС, який займається відновленням інформації з цифрових носіїв.

Про центр

ЕПОС — перший український центр, який надає послуги відновлення інформації з цифрових носіїв. У компанії працюють першокласні фахівці, які знайомі з усіма технічними пристроями на «ти», отже, відновлення даних пройде максимально швидко і успішно.

Головна перевага агентства — наявність власного науково-дослідного відділу, який займається конструкторськими роботами, розробкою способів збереження даних на цифровому носії, розробкою спеціальних програм і апаратів, що дозволяють вирішити дану проблему.

На сьогоднішній день інженери центру розробили безліч пристроїв, призначених для Data-центрів, які повністю відповідають світовим стандартам якості і надійності.

Переваги

Чому замовляти відновлення даних потрібно саме в центрі ЕПОС?

  1. Колосальний досвід роботи в даній сфері (порядком 20 років), за час якого фахівці відновили дані більш ніж з 60 тисяч інформаційних дисків.
  2. У роботі використовуються тільки унікальні технології, які дозволяють виконати всі дії з максимальною безпекою для збереженої на диску інформації.
  3. Компанія є єдиною у всій Україні, яка займається відновленням інформації.
  4. Повна конфіденційність всієї внутрішньої системи, що забезпечує даним клієнта повну безпеку від витоку.
  5. Компанія займається розробкою спеціальних програм і пристроїв, призначених для поліпшення діяльності в області відновлення інформації з електронних носіїв.
  6. Швидкість виконання поставленого завдання, дотримуючись максимальної результативності.
  7. Можливість замовити безкоштовну консультацію фахівця, який визначить необхідність у відновленні даних.

Центр відновлення інформації ЕПОС — організація, яка займається відновленням всіх даних з флеш-карт, ноутбуків і комп’ютерів, з відеореєстраторів, зі знімних носіїв, з серверів, віртуальних апаратів, а також з промислових комп’ютерів.