Обираємо акумулятор для автомобілю правильно

Кожна автівка повинна бути доповнена якісним акумулятором. Цей пристрій дозволить з комфортом користуватися машиною.

Можна купити акумулятор Львів на вигідних умовах. Варто відповідально віднестися до вибору обладнання, щоб вкласти власні гроші у гарне придбання.

Ємність

Цей параметр вимірюється у ампер-годинах. Якщо мова йде про легкові авто, ємність акумулятору може бути від 45 до 66 А/г. Найбільш вигідним варіантом буде акумулятор, ємність якого складає 60 А/г, адже він дозволить з комфортом користуватися машиною,об’єм якої складає 1,3-1,9 літрів (бензинові мотори).

Пусковий струм

Ще один важливий параметр, що впливає на вибір акумулятору для автівки. Це максимальна величина струму, що прилад віддає за короткий час. Пусковий струм вказаний на етикетці у амперах. Якщо це значення буде високим, вам буде легко запустити мотор транспортного засобу, тому важливо приділити йому увагу.

Розміри

Варто орієнтуватися на габарити того місця, де буде встановлений акумулятор. Потрібно, щоб прилад повністю відповідав його розмірам. Завдяки цьому встановлення пристрою не буде викликати різноманітних проблем та складнощів.

Варіант кріплення

Частіше всього акумулятор фіксується за допомогою притискних пластин. Їх кріплять за ті виступи, що розташовані у нижній частині корпусу. Але на деяких авто є рамка, що знаходиться зверху та фіксується за допомогою шпильок.

Полярність

Це особливості розміщення електродів пристрою. Є прямий та зворотній варіант. У акумуляторів з прямую полярністю позитивний електрод знаходиться з лівої сторони. Частіше всього такий варіант використовують на вітчизняних машинах. Якщо мова йде про іномарки, полярність зворотна, тому плюс знаходиться з правої сторони.

Обслуговування

На відповідному ринку можна знайти малообслуговуємі та необслуговуємі акумулятори. Перші потребують деякого контролю та догляду. Необслуговуємі прилади не потребують ніяких маніпуляцій на протязі всього строку їх використовування.

Важливо приділити увагу тому виробнику, що пропонує акумулятор. Він повинен бути популярним та відомим. Завдяки цьому ви зможете вкласти власні гроші у прилад, що не підведе у різних умовах використання. Уважно читайте інформацію про акумулятор, адже це важливо для вигідного придбання. Якщо виникли складнощі, звертайтеся за допомогою до кваліфікованих консультантів магазину!