AnyDesk: поняття та декілька секретів про які ніхто не знав

2021-2022 роки були захоплюючими роками для AnyDesk, з нетрадиційними сценаріями використання, розумними налаштуваннями та захоплюючими історіями. Компанія отримала величезне зростання та отримала додаткові 500 мільйонів завантажень.

Але чи все ви знаєте про сам AnyDesk – програмне забезпечення та саму компанію? Тут ми пропануємо вам статтю, яка відкриє вам п’ять фантастичних фактів та історій про це програмне забезпечення та компанію.

В історії є ще більше, ніж здається на перший погляд, і ви знайдете приховані дорогоцінні камені, захоплюючі приклади використання та відкриття, які покращать ваш користувальницький досвід.

Тож ви готові до глибокого занурення в AnyDesk?

1. Перенесіть свої фотографії з відпустки на великий екран

Часто люди пов’язують віддалений доступ тільки з підключенням двох комп’ютерів разом, вважаючи, що це єдиний спосіб його використання. Однак віддалений доступ є універсальною технологією, яку можна використовувати на різних платформах, а не тільки для підключення настільних комп’ютерів.

Ви можете встановити віддалені з’єднання між пристроями, що працюють на різних платформах, а це означає, що ви можете, наприклад, підключити TV до ноутбука.

Ця функція дозволяє відображати збережені фотографії з відпустки на великому екрані телевізора під час сімейних зустрічей, створюючи затишну атмосферу. Більше не потрібно боротися зі своїм братом і сестрою за місце перед крихітним екраном ноутбука, який випадково вдаряє їх ліктями в нижній частині ребра. Спробуйте цю техніку і створіть спогади, які буде плекати ваша сім’я.

2. Ніколи більше не пропускайте необхідні дані

У минулому людям доводилося встановлювати комп’ютерні ігри з дискет або компакт-дисків на жорсткі диски, щоб грати в них. Однак це змінилося в цифрову епоху, оскільки завантаження ігор з легальних платформ замінило компакт-диски.

Але чи знаєте ви, що ви можете використовувати AnyDesk для віддаленого завантаження, наприклад, комп’ютерної гри в дорозі? Наприклад, ваш колега пропустив реліз очікуваної гри, але зміг розпочати завантаження під час їжі в ресторані за допомогою AnyDesk, встановленого на його смартфоні та домашньому комп’ютері. Хоча завантаження зайняло близько двох годин через високий попит, воно було завершено до того часу, коли він повернувся додому, і зміг встановити та відтворити гру. Наскільки це приголомшливо?

3. Відключайтеся автоматично для додаткової безпеки

Часто ми чуємо занепокоєння щодо безпеки, коли справа доходить до використання програмного забезпечення віддаленого робочого столу. Якщо ви використовуєте AnyDesk, ви, можливо, вже знаєте, що він використовує технології безпеки військового класу, що робить цей продукт одним з найбезпечніших рішень для віддаленого робочого столу.

Однак це ще не все! AnyDesk поставляється з додатковими функціями безпеки, які можуть бути включені кожним користувачем, щоб зробити свої сеанси ще більш безпечними. Наприклад, є опція «автоматичне відключення», яку можна ввімкнути в налаштуваннях безпеки. За допомогою цього параметра користувач може встановити обмеження часу для автоматичного відключення сеансу, якщо користувач-ініціатор і віддалений кінець неактивні. Роблячи це, можна додати додатковий рівень безпеки до своїх сеансів.

Якщо ви відійдете від свого пристрою, поки сеанс все ще працює у фоновому режимі, опція автоматичного відключення не дозволить іншим особам у вашому оточенні легко взяти сеанс на себе.

4. Ви пожинаєте те, що сієте

AnyDesk — це компанія, яка була створена в 2014 році командою з трьох осіб — Філіпа Вайзера, Олафа Лібе та Андреаса Мелера. Їхнє бачення побудувати успішну компанію навколо свого продукту сягає давніх часів. Однак вони зіткнулися з численними перешкодами та боротьбою на шляху до успіху. Це не ідеальна історія. Як одного разу сказав Колін Пауелл, «мрія не стає реальністю за допомогою магії. Це вимагає поту, рішучості та важкої роботи».

Як би це не здавалося неймовірним, але троє засновників AnyDesk платили собі мізерну зарплату в 1000 євро на місяць протягом перших двох років. Незважаючи на труднощі, вони наполягали на своєму баченні, продовжували свої плани і врешті-решт створили успішний продукт, який зробив AnyDesk основним гравцем, яким він є сьогодні.

5. Перевага AnyDesk у частоті кадрів

Частота кадрів, яка визначається як кількість кадрів, що відображаються в секунду на екрані, визначає, наскільки швидко та плавно екран віддаленого комп’ютера відображатиметься на вашому пристрої. Висока частота кадрів вказує на плавну роботу та покращує роботу користувача. Коротше кажучи, чим вище частота кадрів, тим краще віддалене з’єднання.

У порівнянні зі своїми конкурентами, такими як TeamViewer, Chrome Remote Desktop, LogMeIn та RemotePC, та інших, AnyDesk виділяється завдяки чудовій частоті кадрів. От порівняйте:

  • AnyDesk — 60 FPS
  • TeamViewer — 15-25.4 FPS
  • Windows RDP — 20 FPS
  • Splashtop — 13-30 FPS
  • Google Remote Desktop — 12-18 FPS

Коли ми говоримо про частоту кадрів, ми, по суті, говоримо про плавність візуальних елементів на вашому віддаленому робочому столі. Як мінімум, 24 кадри в секунду (fps) необхідні для того, щоб окремі кадри відображалися як одне рухоме зображення. Загалом, вища частота кадрів призводить до кращої якості зображення та більш задовільного користування.

Висновок

Anydesk має численні приховані сюрпризи, які ще належить вивчити. Ви можете знайти нетрадиційні способи використання цього програмного забезпечення, які роблять його ще кращим, і дізнатися цікаві факти про історію компанії. Існує безліч невидимих функцій Anydesk, які чекають свого відкриття, і ви можете бути тим, хто їх відкриє.

Завантажте Anydesk зараз, якщо вам цікаво розгадати приховані можливості з сайта виробника чи офіційного партнера — компанії Ідеалсофт.

А якщо це програмне рішення потрібне для роботи, є ще й можливість купити його із знижкою.