Чим відрізняються штучні ялинки та їх різновиди

Жодний Новий рік не обійдеться без головної красуні – гарно прикрашеної ялинки. Це дерево стає центром свята, дарує неперевершений настрій.

Варто купити штучну ялинку, адже вона допоможе заощадити гроші. Роздивимося особливості таких виробів більш детально.

Переваги штучних ялинок

Чому ж такі деревця заслуговують вашої уваги? Це тому, що вони мають наступні важливі переваги:

  • справжня рослина швидко помирає, голки починають сипатися, дуже глибоко впиваються у поверхню килима, тому впоратися з ними достатньо важко;
  • справжня ялинка може стати причиною виникнення серйозних алергійних реакцій, якщо хто-небудь з ваших близьких людей не переносить запаху хвої;
  • вартість штучних ялинок доступна, вам достатньо один раз вкластися у таке придбання, щоб багато років підряд прикрашати красуню;
  • вибір штучних дерев дійсно широкий, ви можете обрати навіть нестандартні варіанти оригінальних кольорів.

Як ви бачите, у штучних ялинок дійсно багато переваг. Ви не пошкодуєте про свій вибір, адже така красуня буде викликати тільки позитивні та приємні емоції.

Різновиди штучних ялинок

У продажу можна знайти різноманітні дерева, серед яких ви обов’язково підберете те, що вам потрібно. Роздивимося найбільш популярні серед покупців варіанти:

  1. Литі штучні ялинки. Їх відливають у спеціальних формах, а потім створюють цільну конструкцію з кращими характеристиками. Така ялинка дуже схожа на натуральне дерево. Голки не колються, що важливо, якщо у родині є діти. Вироби слугують більше десяти років, не втрачаючи свого гарного вигляду.
  2. Ялинки з ПВХ. Ще один гарний варіант ялинок, хвоя яких м’яка, а вигляд стильний. Для виготовлення дерев використовується полівінілхлорид, що має високий рівень пожежної безпеки. Матеріал екологічно чистий, тому він не буде шкодити вашому здоров’ю та оточуючому середовищу. З часом голки не деформуються, не гниють. Ви можете встановити таку красуню там, де є маленькі діти.
  3. Ялинки з ліски. Дерева виглядають дуже презентабельно та реалістично. Ялинки достатньо міцні, але вони колючі. Під час зберігання гілки не будуть зминатися та відлежуватися. Вироби слугують більше двадцяти років, тому варто звернути на них увагу.

Обирайте ту штучну ялинку, що вам підходить. Варто уважно роздивитися характеристики різних дерев, щоб зробити вірний вибір. Також орієнтуйтеся на свій бюджет, адже вартість дерев широко варіюється!