Чому варто обирати жалюзі день ніч для дома та основні різновиди

Жалюзі «День-ніч» підійдуть для прикраси віконної конструкції в заміському будинку або ж в квартирі. Вироби універсальні, так як їх можна встановити в приміщенні будь-якого призначення.

Варто замовити жалюзі день ніч на https://www.domdom.com.ua/ua/tovary-dlja-doma/zhaljuzi/zhaljuzi_den_noch/, адже вони виправдають сміливі очікування. Ви створите атмосферу затишку і комфорту в своїй оселі, не стикаючись зі складнощами.

У чому полягають переваги жалюзі «День-Ніч»?

У таких сучасних конструкцій дійсно багато сильних сторін. Серед найбільш важливих моментів можна виділити:

 1. Тканина затримає до 90% променів сонця. Завдяки цьому ваш відпочинок буде повноцінним в будь-який час доби.
 2. Це прекрасний шумозаглушувач. Жалюзі «День-ніч» не пропустять сторонні звуки в приміщення, навіть якщо ваш будинок знаходиться в досить жвавому районі міста.
 3. Можна захистити кімнату від спеки. У спекотні літні дні вам гарантований комфортний мікроклімат, приємна прохолода в приміщеннях.
 4. Від впливу відкритого полум’я жалюзі не будуть горіти. Вони поступово плавляться, але в повітря не потрапляють отруйні компоненти.
 5. Жалюзі не будуть вигоряти від регулярного контакту з сонячними променями. Вони надовго збережуть соковитий відтінок, свій презентабельний вигляд.
 6. Вироби легко очищати від різних забруднень. Досить протирати їх вологою ганчіркою в міру появи плям.
 7. Жалюзі не будуть зминатися. Саме тому вам не доведеться регулярно їх прасувати.
 8. Алергічні реакції на матеріал повністю виключені. Такими виробами можна користуватися навіть для оформлення кімнати дитини.

Завдяки цим перевагам жалюзі «День-ніч» стали настільки затребуваними серед людей. Вкладені в їх покупку гроші виправдаються тривалим терміном служби виробу і його презентабельним виглядом.

Етапи монтажу жалюзі «День-Ніч»

Установка таких конструкцій займає буквально кілька хвилин. Щоб впоратися із завданням, досить слідувати простим етапам:

 • зберіть жалюзі відповідно до детальної інструкції від виробника;
 • встановіть кронштейни з тієї сторони, яка є керуючою;
 • прикріпіть пристосування, за допомогою яких ви будете регулювати положення і рівень ланцюжка;
 • якщо раптом штора йде з перекосом, необхідно відрегулювати процес її намотування на бобіну;
 • кронштейни повністю збираються, вони доповнюються кришками, що виконують декоративні функції.

Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, довірте монтаж жалюзі «День-Ніч» досвідченим фахівцям. Вони не допустять помилок, завдяки чому конструкція прослужить максимально довго, а її експлуатація буде комфортною!