Де в Києві можна купити якісний ортопедичний матрац для сну

Якщо ви зібралися купити матрац у Києві, то ласкаво просимо до нашого магазину.

На сайті magdek.com.ua можна підібрати, порівняти та купити найзручніший та відповідний саме вам матрац для комфортного сну.

На що варто звернути увагу насамперед

Не буває універсальних формул для вашого сну. Є рекомендації, як вибрати та придбати матрац, який підходитиме саме вам. Поєднання таких факторів, як ваші побажання та очікування, дотримання рекомендацій та якість виробу, призводять до відмінного результату вибору спального місця.

По-перше, слід визначитися, який вам підходить за жорсткістю: від супер м’яких до екстремально жорстких – кожен з них має своє призначення і, відповідно, свої поради щодо вибору. Загальні правила такі:

  • М’які – для літніх та дорослих з невеликою масою тіла;
  • Жорсткі – для дітей та підлітків, людей з великою статурою.

Краще місце, щоб купити матраци в Києві

На нашому сайті magdek.com.ua представлений повний каталог матраців. Тут ви знайдете і величезні двоспальні моделі, і невеликі для підлітків, і навіть найменші в дитяче ліжечко. Від м’яких до жорстких, від класичних до сучасних пружинних на основі латексного блоку.

Якщо ви вже визначилися з моделлю і знаєте, який матрац купити ви хочете, але все ж таки хотіли б його спочатку помацати руками і полежати на ньому, або ж ви хочете порівняти моделі. А може вам потрібна консультація та живе спілкування фахівця? Ввічливий та кваліфікований персонал, досвідчені консультанти, допоможуть вам розібратися та зробити покупку.

Як правильно вибрати матрац?

Крім питань ціни та жорсткості, при виборі матраца покупці часто цікавляться, з чого вони зроблені та які матеріали та технології в їх основі. У будь-якому з наших магазинів у Мінську можна не тільки купити матрац, але й побачити зразки в розрізі, де видно всі комплектуючі вироби.

Основні технології виготовлення матраців

Існує два основних типи ортопедичних матраців: пружинні та безпружинні. Обидві технології чудово себе зарекомендували та забезпечують комфорт під час сну та відпочинку. Пружинний блок є класикою матрацної справи, тоді як латексний або кокосовий — новіші, але не менш надійні варіанти.

Латекс, кокосова койра чи сизаль – матеріали натурального походження. Вони дихають, вентилюються, не бояться вологи, не потребують спеціального догляду. Блоки з цих матеріалів та їх поєднання застосовуються при виготовленні як пружинних, так і безпружинних матраців. У першому випадку вони несуть допоміжну функцію, у другому беруть він основну – правильно розподіляють навантаження, створюючи ортопедичну основу для сну.

У кінцевому варіанті, що вибрати та купити – це особиста перевага до тієї чи іншої моделі.