М’який диван: різновиди та як правильно обирати

Сучасні квартири складно уявити без зручного м’якого дивану. Даний предмет меблів сьогодні є у вигляді різних моделей, які можуть відрізнятися між собою кольором, оббивкою, якістю, ціною і так далі.

Тому правильно підібравши диван, його можна встановити у будь-якій кімнаті. М’які меблі чудово виглядають не тільки у вітальні та залі, а також у дитячій кухні, а іноді навіть у спальні. Завдяки диванові в кімнаті стає набагато затишніше. А якщо зупинити вибір на моделі-трансформеру, то можна заощадити місце та використовувати його як ліжко.

Вибір дивану — це досить серйозне і кропітке заняття. Щоб виріб прослужив довше, рекомендується зупиняти свій вибір на тих виробниках, які встигли зарекомендувати себе на ринку продажів. Вони зацікавлені у підтримці своєї репутації та тому намагаються для виготовлення м’яких меблів використовувати виключно матеріали високої якості.

Якщо ви бажаєте вибрати якісні красиві дивани по ціні від виробника, які доповнять інтер’єр, то радимо подивитися асортименти моделей в магазині Kram-UA https://kram-ua.com.ua/. Тут ви знайдете як вже готові дивани, так і під замовлення. В каталозі представлені дивани різного оформлення, які підійдуть для будь-якого стилю інтер’єру.

Покупцеві в першу чергу бажано наголошувати на величині та формі дивану. Також важливо вибрати відповідний колір оббивки. За бажання можна купити диван, у якого на оббивному матеріалі є візерунок. На таких диванах менш помітно сліди його використання. Але в деяких випадках однотонні дивани підійдуть до інтер’єру краще. Тому багато залежить від переваг покупця та оформлення приміщення.

Виходячи з того, який розмір кімната, підбирається розмір дивану. Також перед вибором цього критерію необхідно визначитися з розміщенням меблів. Розмір дивану підбирати потрібно, виходячи з того, скільки людей на ньому відпочиватиме. Наприклад, одному цілком достатньо буде двомісної моделі дивану. Найбільш комфортними та зручними диванами вважаються моделі, які оснащені високою спинкою.

При виборі стилю оформлення дивану варто обов’язково враховувати рекомендації дизайнерів. Але при цьому беруться до уваги свої смаки. В будь-якому випадку класика чудово виглядає практично в будь-якій кімнаті. Тому дивани у класичному стилі підійдуть у будь-якому варіанті.

Купуючи м’який диван, варто обов’язково переконатись, що він довго прослужить. Для цього потрібно переконатися, що конструкція складається з якісних та міцних деталей, а оббивка має необхідну зносостійкість.

Важливо оглянути оббивку та каркас меблів щодо пошкоджень. Якщо такі є, краще пошукати іншу модель дивану. Швидше за все він довго не прослужить.