Оренда спецтехніки: переваги та основні умови

У процесі будь-якого будівництва – великого чи малого – спецтехніка різного призначення використовується кожному етапі. З цього випливає, що підряднику вигідно мати її у власній власності.

Однак, це підходить лише великим забудовникам, які працюють цілий рік. Вартість покупки, витрати на подальше обслуговування, проходження регулярного ТО, оплату послуг ремонтників та операторів окупляться лише в тому випадку, якщо в процесі експлуатації немає тривалих простоїв. Інакше вигіднішим рішенням стане оренда спецтехніки на сайті nvi.in.ua.

Переваги оренди спецтехніки для будівництва

Оренда чи купівля спецтехніки? Розберемо на прикладі за пунктами всі вигоди, які має орендар, вдаючись до послуг спеціалізованих компаній.

Однією з найбільш популярних і затребуваних різновидів спецтехніки на будівельному майданчику є колісний або гусеничний екскаватор. Купити екскаватор у власність – задоволення не з дешевих.

Крім того, доведеться витратитися на:

  • створення умов його зберігання;
  • планові та екстрені ремонти;
  • регулярне проходження техогляду;
  • оплату праці оператора;
  • збір документів, які дозволяють не лише експлуатувати техніку за призначенням, а й її пересування вулицями міста.

Оренда спецтехніки з екіпажем дозволяє уникнути цих складнощів та значно заощадити.

Окрім того, у будівельній сфері постійно з’являються нові технології, які потребують використання найновішого, різноманітного обладнання. Той екскаватор чи кран-маніпулятор, який був актуальним учора, вже сьогодні не підійде для виконання багатьох завдань. Постійна купівля-продаж спецтехніки – це зайва трата грошей та часу. Співпрацюючи зі спеціалізованими компаніями, до ваших послуг завжди буде надано різноманітний та широкий автопарк техніки, з якого ви легко підберете ту модель, яка найбільше підійде за всіма параметрами та характеристиками.

У такій компанії ви легко можете скористатися послугами спецтехніки для:

  • копування котлованів та траншей будь-якого масштабу;
  • навантаження та транспортування будівельних матеріалів та різних вантажів;
  • монтаж та демонтаж знань, різних металоконструкцій;
  • заливання фундаментів;
  • упорядкування присадибних ділянок, міських парків та скверів.

Що врахувати, орендуючи спецтехніку?

Як правило, спецтехніка надається разом з оператором – компетентним та досвідченим фахівцем, який гарантує якісне та безпечне виконання робіт.

Користуючись послугами оренди, врахуйте, що уникнути непотрібних витрат допоможе ретельне планування будівництва. Необхідно заздалегідь визначитися, на якому етапі і на який термін знадобиться та чи інша техніка.

Всі умови оренди повинні бути чітко прописані в договорі: термін використання, вартість, штрафні санкції у разі поломки з вини орендаря або орендодавця, характеристики машини, можливі несправності, умови доставки на будівельний майданчик тощо.

Орендуючи техніку, ви маєте право розраховувати на бездоганний робочий стан транспортного засобу. Цей пункт має бути прописаний у договорі.

Орендувати техніку краще за все у великих, надійних будівельних компаніях, т.к. вони, зазвичай, пропонують прийнятні ціни.

Підбиваючи підсумок: купівля чи оренда спецтехніки? Орендуючи техніку, ви отримуєте одні вигоди, якщо співпрацюєте з надійними, досвідченими орендодавцями. У цьому випадку, ви заощаджуєте: на повній вартості техніки, відсотках за кредитом, страхуванням, техобслуговуванням, транспортним податком, податком на майно, орендою місця на стоянці, держмитом за реєстрацію, заробітною платою операторів та обслуговуючого персоналу.