Основні переваги вертикальних радіаторів та їх монтаж

Система опалювання – це обов’язковий елемент кожного жилого приміщення. Ви можете придбати класичну батарею, а можете звернути увагу на більш цікаві моделі.

Наприклад, вертикальні радіатори дуже популярні у наш час. Роздивимося їх особливості більш детально.

Характеристики вертикальних радіаторів опалення

Це обладнання, секції якого розташовані вертикально. Але головною особливістю приладів є те, що батареї утворюють прямокутник.

Вертикальні радіатори можна встановити навіть у невеликому приміщенні, адже вони компактні. Не дивлячись на це, вас очікує достатній об’єм теплової енергії. Системи можна розташувати у зріст людини, завдяки чому у кімнаті стане дуже затишно та тепло.

Пристрої ефективно впораються зі своїм призначенням у будь-яких умовах експлуатації. Вони виконані з надійних та якісних матеріалів, тому не бояться різноманітних негативних факторів оточуючого середовища. Значить, батарея приємно здивує своїм довгим строком служби.

У такого обладнання дуже багато варіантів дизайну та відтінків. Ви зможете обрати саме ту модель, що стане вдалим доповненням інтер’єра приміщення. Батареї можна не ховати, а розміщувати їх там, де вам зручно. Вони добре виконують декоративні функції, тому шкодувати про своє рішення вам не доведеться.

Етапи монтажу вертикальних радіаторів опалення

Щоб впоратися з такими задачами, варто пам’ятати про наступні важливі етапи:

  1. Проводиться збірка придбаного комплекту. Встановлюються прокладки, заглушки, арматура для терморегуляції та запірні деталі.
  2. Монтується спеціальний клапан Маєвського. На практиці використовуються усі правила та вимоги до виконання робіт.
  3. Розмічаються ті місця, де будуть встановлені кронштейни.
  4. Проводиться монтаж опірних елементів. Використовуються тільки надійні та якісні деталі для їх фіксації.
  5. Підключення радіатора опалення здійснюється у відповідності з розробленою схемою. Порушувати її не можна, адже це обернеться проблемами у процесі функціонування батареї.

Усі ці правила потрібно використовувати на практиці. Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, довіряйте виконання робіт справжнім професіоналам своєї справи. Вони не допустять помилок, встановлять вертикальні радіатори опалення швидко та правильно. Завдяки цьому процес їх подальшої експлуатації не буде супроводжуватися різноманітними неприємними сюрпризами!