Переваги замовлення створення сайтів від 9 Dots Studio

Розвиток мережі Інтернет призвів до необхідності мати свій сайт для розвитку бізнесу, просування товарів та послуг, інших цілей. До веб-ресурсів висувається низка вимог.

Щоб їм відповідати, варто скористатися послугами фахівців та замовити створення сайтів у них.

Основні пропозиції

Створення сайту є складним завданням, якщо хочеться отримати складний і надійний ресурс, який можна розвивати, інтегрувати різні сервіси. Найкраще з таким завданням впораються фахівці компанії 9 Dots Studio, які пропонують створення сайтів Львів. Вони також можуть виконати низку інших послуг.

Серед списку виконуваних робіт виділяють такі:

  1. Розробка веб-ресурсу з нуля на замовлення клієнта. Враховуються всі запити, розмір та швидкодія, що дозволяє отримати надійний портал будь-якого типу.
  2. Здійснення технічної підтримки клієнтів з будь-яких запитів.
  3. Адміністрування створених сайтів, або проведення подібних робіт для ресурсів, які клієнт вже має та розмістив на хостингу.
  4. Здійснюється СЕО-оптимізація, щоб покращити місце у пошуковій видачі ресурсу за запитами користувачів.
  5. Здійснюється внутрішня та зовнішня оптимізація.
  6. Розробка та запуск основних видів інтернет-реклами: контекстної та таргетованої.
  7. Проведення СММ просування або підвищення популярності веб-ресурсу в соціальних мережах.

Переваги

Замовлення виконується з урахуванням вимог або побажань клієнта. Це стосується загального дизайну сайту, його структури, обсягу та інших характеристик. Портал матиме необхідний функціонал, можливість майбутньої інтеграції додаткових сервісів, віджетів. Іншими словами, функціональність майданчика можна збільшувати в міру її розвитку та залучення користувачів.

Обов’язково поєднуються вимоги замовника та можливості ресурсу, його працездатність, зрозумілий для користувачів інтерфейс, швидкість завантаження та інші параметри. При необхідності фахівці компанії візьмуть на себе регулярне або періодичне адміністрування, щоб позбавити власника зайвого клопоту.

Забезпечується вибір надійного і швидкого хостингу, регулярна оптимізація відповідно до алгоритмів пошукових систем, що змінюються. Достатньо докладно сформулювати завдання, щоб отримати якісний та просунутий веб-ресурс. У процесі створення допускається внесення поправок, змін відповідно до запитів замовника.