Поняття про електричні рушникосушки та особливості вибору

Ванні кімнати обладнуються рушниками для швидкого висушування вологих рушників і підтримки комфортної температури. Наразі особливо популярні електричні моделі.

Перш ніж купити рушникосушки на hygge-families.com, варто дізнатися більше про їх особливості та переваги.

Переваги

У електричних сушки для рушників дійсно чимало переваг:

  1. Прилад досить економічний. Потужності такого сушки для рушників вистачає для обігріву ванної кімнати. А електрики при цьому потрібно зовсім небагато.
  2. Електричні моделі не залежить від систем водопостачання. Водяний сушка для рушників не може нормально працювати при недостатньому тиску в системі. А електричний працює без перебоїв.
  3. Електричні сушки для рушників представлені безліччю моделей різних форм і розмірів. Тому вибрати оптимальний варіант, який гармонійно впишеться у дизайн ванної кімнати зовсім нескладно.
  4. Водяні сушки для рушників можуть протікати, оскільки метал з часом руйнується під дією корозії. При використанні електричних моделей користувачі повністю захищені від проблеми раптових протікання сушки для рушників.
  5. Електричні сушки для рушників безпечні. Можна без побоювань залишати їх у включеному стані, залишаючи квартиру або лягаючи спати.

Вибір сушки для рушників

Щоб вибрати оптимальну модель електричного сушки для рушників, потрібно розуміти, на які характеристики слід звертати увагу в першу чергу. По-перше, потрібно вивчити способи нагріву. Їх лише два. Прилади першого типу оснащені електрокабелем, що самонагрівається. За принципом роботи такий сушка для рушників схожа з теплою підлогою.

Моделі другого типу оснащені ТЕНом та рідким теплоносієм масляного типу. Цей прилад працює як масляний обігрівач.
Сушки для рушників першого типу нагріваються не настільки сильно. Зазвичай їх виготовляють як змійки. А в сушках для рушників-драбинки найчастіше встановлюють ТЕН. Так забезпечується потужне рівномірне нагрівання, тому рушники висихають дуже швидко.

Сушки для рушників з масляним теплоносієм після відключення залишаються гарячими ще якийсь час, оскільки рідкий вміст остигає повільно. Такі моделі споживають більше енергії, ніж пристрої з кабелем, що самонагрівається. Пристрої сухого типу служать довше за умови дотримання правил експлуатації.