Продаж квитків онлайн: правила та поради

Сучасні онлайн-технології придбання товарів та послуг спростили та прискорили процес. Особливо це важливо для пасажирів, які бажають придбати квитки для проїзду залізничним транспортом.

Можна купити документ на поїздку з конкретного міста і одночасно для зворотного виїзду, при цьому не виходити з дому. Подібні послуги надають послуги включені в єдину інформаційну систему, де всі дії відразу потрапляють до загальної бази даних. Пропонується купити квитки на https://proizd.ua/ на проїзд територією України або виїзду до зарубіжних країн.

Особливості сервісу

Одним з основних ресурсів, які відвідують потенційні пасажири, є сайт «Проїзд.уа». Він пропонує квитки на міжміські автобуси, літаки, проте основний контингент користувачів – це люди, які переміщаються залізницями.

Процес оформлення простий, зрозумілий із першого разу. Достатньо виконати низку простих дій:

  1. Зайти на офіційний сайт сервісу та обрати розділ присвячений залізничним перевезенням.
  2. Далі у формі написати станцію відправлення, призначення та дату поїздки.
  3. Отримати список поїздів, що проходять або відправляються з цього пункту.
  4. Вибрати конкретний рейс і тип вагона за рівнем комфорту, номером, кількістю вільних місць.
  5. Якщо номер місця активний, то квиток знаходиться у вільному доступі і його можна купити.
  6. Потрібно натиснути на номери та оформити покупку.
  7. Одразу після оплати за допомогою банківської картки, або в інший безготівковий спосіб, дані місця перейдуть у розряд неактивних, в особистому кабінеті користувача з’являться електронні копії проїзних документів. Їх можна завантажити на мобільний носій, щоб пред’явити провіднику під час посадки у вагон.
  8. Для надання звіту до організації пропонується вибирати варіант з відкладеною печаткою. Паперова копія квитка оформляється безпосередньо у касі вокзалу не менше ніж за 15 хвилин до відправлення поїзда.

Переваги

Процес оформлення займає лічені хвилини, у своїй виключається поява двійників одне місце. Процедуру можна проводити для виїзду зі свого населеного пункту чи зворотної подорожі. Придбати проїзні документи можна задовго до дати відправлення складу, що спрощує планування відпустки або ділових подорожей.

Якщо поїздка зірветься, то на сайті є можливість повернення коштів на рахунок, з якого здійснювалася оплата. Процес проводиться в автоматичному режимі, не потрібно заповнення форм.