Санаторій Шахтар у Трускавці: переваги та можливості

Для тих, хто любить відпочинок в Трускавці, пропонується відвідати чудовий санаторій «Шахтар».

Це місце з високим рівнем обслуговування і сучасними методиками лікування. Такий готель підійде навіть для простих роботяг. Дізнатися про нього більше можна на https://truskavets.pro/sanatorii-shakhtar/.

Опис і можливості

Семиповерховий готель розташувався в курортній парковій зоні Трускавця, далеко від міської суєти і шуму. Біля воріт розташована зупинка громадського транспорту, тому дістатися в місто можна всього за декілька хвилин. Саме Шахтар вважається найсучаснішим і облаштованим лікувальним закладом в цій місцевості. Для великих компаній, санаторій пропонує окреме розміщення в двоповерховому котеджі.

Дістатися в Трускавець можна автобусом або на поїзді. Сам санаторій пропонує свій транспорт на авто- і залізничних вокзалах, тому дістатися до нього не складе труднощів. Цей же транспорт допоможе дістатися до вокзалів і в кінці відпочинку.

Паркова зона санаторію охороняється, за територією доглядають спеціально навчені співробітники, а вся територія надійно обгороджена. Сам санаторій складається з одного семиповерхового будинку, яке вмістило в себе трохи більше 200 номерів, їдальню і власні лікувальний (діагностичний) корпус. Після реконструкції, санаторій став відповідати вимогам на європейському рівні. Крім лікувального відділення, тут є басейн, сауна, тренажерний зал, косметолог, перукарня і навіть стоматолог.

Послуги та лікувальний корпус

У Шахтар приїжджають в першу чергу для оздоровлення. Тут знаходяться фахівці в області:

  • ШКТ;
  • гінекологія;
  • нирок і сечовивідних шляхів;
  • печінка і підшлункова;
  • цукровий діабет;
  • алергії і шкірних захворювань;
  • ЛОР захворювання;
  • проблеми з серцем;
  • проблеми з опорно-рухового апарату.

Сюди можна приїжджати людям не тільки з вузько спрямованими хворобами, а й для комплексного загального оздоровлення. Діагностичний центр дозволить виявити захворювання, оцінити їх стан і, відповідно, визначать необхідні процедури. У точності обстеження можна не сумніватися, адже в центрі є власні рентген, КТ, УЗД і лабораторія.

У вартість путівки входить велика кількість процедур, але саме які проводити призначає тільки лікар після комплексного обстеження. За окремі процедури, які потрібні, але вони не входять у вартість путівки, можна доплатити окремо.

Трускавець люблять за мінеральні джерела, чисте повітря і високоякісний прийом гостей. Сюди приїжджають не тільки українці, а й люди з європейських країн.