Як правильно орендувати автомобіль в Одесі

Кожен подорожуючий намагається зробити свій відпочинок біля моря максимально комфортним.

Щоб не тільки відпочити біля моря в Одесі, але і відвідати найцікавіші місця, бути незалежним від громадського транспорту, варто розглянути оренду автомобіля в Одесі. Це не тільки звільнить багато часу, але й дозволяє подорожувати без поспіху та тісняви.

Правила та особливості оренди авто

Одна із компаній міста, яка пропонує авто в оренду, може запропонувати транспортні засоби на будь-яку ціну та смак. Обрана може бути, як механічна, так і автоматична коробка передач. Підібрати можна варіант, який заправлятимуть бензином, дизельним пальним та газом.

При оренді авто важливо запам’ятати такі нюанси:

  1. Щоб вчасно отримати авто певної марки та з додатковими функціоналами, слід забронювати його заздалегідь.
  2. Обов’язково перевірити технічний стан транспортного засобу. Зробити це слід до того, як буде підписаний договір між клієнтом та власником підприємства. Слід перечитати всі пункти договору – особливу увагу звернути на ті, які надруковані дрібним шрифтом.
  3. Якщо планується подорож не на один день, варто врахувати, що оплатити оренду транспортного засобу одразу на весь період (наприклад, на 5-7 днів) може бути дешевше, ніж проплачувати за кожен окремий день и продовжувати договір.
  4. Звертаючись до компанії, яка надає послуги по оренді транспортного засобу, обов’язково перечитувати всі пункти і продумати, чи влаштовують такі умови в документі.

Орендуючи авто, в більшості компаній від водія будуть вимагати мати при собі такі документи: ідентифікаційний код, паспорт, посвідчення водія (в залежності від того, де клієнт буде подорожувати може знадобитися документ міжнародного зразку).

Якщо не має досвіду водіння чи посвідчення водія, це не причина відмовлятися від послуги, оскільки є можливість замовити користування транспортним засобом з водієм від компанії. Це дозволе набагато швидше пересуватися по місту на транспортному засобі, оскільки водій зазвичай добре орієнтується на місцевості та знає, як об’їхати всі затори.

Компанія пропонує орендувати транспорт на вигідних умовах та без попередньої обов’язкової передоплати. Всі засоби компанії тільки тоді допускаються до експлуатації, коли проходять перевірку спеціалістів та обов’язковий технічний огляд. Машини запропоновані на будь-який смак та по різній ціновій політиці. Працівники компанії постійно дбають про комфорт клієнтів та готові надати їм цілодобову підтримку.