Як правильно продати чи купити біткоін в Україні

Навряд чи сьогодні вдасться знайти людину, яка не чула про світ криптовалюти. Однією з найпоширеніших цифрових валют цього ринку є біткоіни.

Саме тому пропонуємо розглянути, як купити Біткоін і продати криптовалюту, не стикаючись ні з якими ризиками.

Правила покупки

Перш ніж купувати біткоіни, необхідно виконати кілька простих дій:

  1. Вибрати біржу криптовалюти і пройти реєстрацію на платформі.
  2. Зібрати перелік необхідної документації, яка дозволить пройти верифікацію.
  3. Отримати гаманець для покупки і зберігання криптовалюти.
  4. Налаштувати гаманець, дотримуючись індивідуальних параметрів.

Також слід ознайомитися з ринком, адже криптовалюта – досить нестабільна валюта, вартість якої постійно змінюється. Саме тому, важливо розуміти, не варто інвестувати більше, ніж ви готові втратити!

Вибираючи біржу, необхідно віддавати перевагу ліцензійним порталам, які регулюються комісією, дотримуючись цінних паперів. Щоб зрозуміти, який обмін буде найбільш задовільний для ваших потреб, необхідно проаналізувати всі дані, вивчити пропозиціями біржі, стосовно інших валютних пар.

Що стосується налаштування гаманця, при використанні програмного, досить просто створити обліковий запис. Але, якщо настройка необхідна для власного гаманця, необхідно підготувати водійське посвідчення, призначене для підтвердження особи.

Правила продажу

Продаж криптовалюти викликан необхідністю перевести її в готівку. Переведення в готівку може здійснюватися декількома способами:

  1. Використовуючи обмінники — сервіси, що дозволяють купити і продати криптовалюту і отримати фіатние кошти. Щоб перевести в готівку криптовалюту, необхідно виконати кілька дій: підібрати актив, визначитися зі способом отримання фіата, вказати номер карти і рахунку, визначити розмір виведення, надати особисті дані і підтвердити заявку.
  2. Застосування бірж — сервісів, які дозволяють виводити фіат на банківські картки або на інші сторонні системи платежів. Щоб перевести в готівку кошти, необхідно вибрати біржу, валютну пару і метод виведення, вказати розмір виведення і підтвердити операцію.

Обмін криптовалюту також може бути виконаний, використовуючи Р2Р-платформи, або дотримуючись особистої зустрічі. Однак важливо розуміти, що такі угоди здійснюються між людьми, отже, великий ризик втратити кошти, оскільки немає гарантії, що контрагент не привласнить монети собі і проведе виплату.