Як виконати дизайн інтер’єру з професійними дизайнерами

До ремонту в новобудові власники житла ставляться з великим трепетом. У зовсім новій квартирі, де ніколи не було ремонту, хочеться зробити все красиво і унікально.

Для цього будуть потрібні послуги професійних дизайнерів.

Тонкощі дизайну інтер’єру

Воістину унікальний дизайн квартир в новобудовах можна створити тільки при спільній роботі господаря і дизайнера. При розробці дизайнерського проекту необхідно розуміти психологію власника, його настрій, його смаки та побажання. Якщо дизайнер зрозуміє, чого саме хоче замовник, тоді він повністю зможе втілити в життя його задумки.

Дизайн в новобудовах хоч і вважається справою простою, але в цьому питанні необхідно знати безліч деталей, яким під силу тільки спеціально навченим дизайнерам інтер’єрів. До проекту обов’язково залучаються інженери, візуалізатори, архітектори та інші будівельні спеціальності. Щоб отримати дизайн квартир класу люкс важливо врахувати всі нюанси: як влаштовані інженерні системи, яка електрика, які стіни і т. д.

Особливості послуги дизайнера

Дизайнер може знадобитися для різних цілей, від цього залежить вартість його послуг. Наприклад він може розробити тільки дизайн офісу київ або житлових приміщень, а власник надалі сам підбирає матеріали і виконує будівельні роботи. Можна скористатися послугою» під ключ», в цьому випадку дизайнер повністю супроводжує хід реалізації створеного ним проекту.

Звертаючись до дизайнерів, власник отримує:

  • візуалізація проекту в спеціальній 3D програмі;
  • креслення і пояснювальна записка;
  • планування розташування меблів та інженерних комунікацій;
  • проектування і розміщення зв’язку (телефон, Інтернет і т.д.).

Дизайнер забезпечує повне візуальне поглинання в інтер’єр. Власник зможе наочно побачити на кресленнях, а потім в 3D вигляді, все, що буде знаходитися в кімнаті, де буде стояти меблі і техніка, місця розеток і вимикачів, розміщення теплих підлог та інших джерел опалення. На кожному етапі власник може попросити внести зміни, якщо йому не подобається місце установки розетки або телевізора. У кожному зауваженні дизайнер з професійної точки зору оцінює можливість виконання всіх побажань замовника.

Дизайнер інтер’єру — це професійна людина, яка розбирається в будівельних нормах і правилах, а ще вміє творчо підходити до виконання завдання і допомагає втілити в життя навіть найбожевільніші ідеї власників будинків.