Які обрати норійні стрічки для надійності елеваторів

Сучасні зернові комплекси повністю модернізовані. Для швидкого і безпечного транспортування зернових культур використовуються стрічки норійні, купити їх можна на спеціалізованих сайтах, ціна доступна.

Вони представляють собою конвеєрні системи різного призначення, які забезпечують як горизонтальне, так і вертикальне перевезення. Конструкція настільки надійна, що ризик втрати сипучих матеріалів мінімальний. Підходить для різних речовин, але найчастіше такі стрічки використовуються для транспортування зерна на елеваторах.

Загальна характеристика норійних стрічок

Якщо потрібна сучасна стрічка транспортерна норійна, придбати її можна в магазині. Вона представляє собою довгу стрічку на основі багатокладочного каркасу, в основі якого лежить міцний поліестер. Наступним покриттям виступає резина, цей рівень захищає від промокання, забезпечує адгезию. Далі йде кілька слоїв тканини, вона створює зовнішній каркас. Для покриття поверхні використовуються різні матеріали в залежності від виду стрічки.

Основні фізичні показники матеріалу, а також властивості:

  • діапазон робочої температури (коливається від -45 до=160 градусів);
  • міцність (від 400 до 1000 кНм);
  • робоча напруга (від 40 до 160 кНм);
  • ширина та довжина стрічки.

Всі ці показники мають бути вказані на упаковці, обирати варто в залежності від конструкції, на якій буде використовуватися стрічка.

Чому варто придбати норійну стрічку

Забезпечити швидке і надійне транспортування зерна на елеваторі без цієї конструкції просто неможливо. Вона дозволяє максимально модернізувати процес і зробити його більш продуктивним. Переваги використання норійних стрічок:

  • одночасно переробляються великі обсяги матеріалу;
  • підходить для кількох видів зерна, не потрібно змінювати при заміні культури;
  • плавне переміщення гарантоване, незалежно від напрямку руху (горизонтальний чи вертикальний);
  • можливе піднесення на максимальну висоту та велику відстань.

Тим, хто прагне підвищити ефективність роботи власної компанії і має справу з зерном та іншими сипучими матеріалами, потрібна стрічка норійна, купити в Києві її можна в спеціалізованому магазині «АГРАРНИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ ЯКОВЛЄВА В.М.» (https://atd-yakovlev.com.ua/ua/product-category/norijnye-lenty-v-buhtah/). Тут можна скористатися консультаціями спеціалістів, обрати необхідний товар, який відповідає стандартам. Така покупка покращить роботу компанії та зробить її більш продуктивною.