Бюро перекладів InTime та основні напрямки роботи

Бюро перекладів InTime надає повний спектр послуг письмового перекладу як корпоративним замовникам, так і приватним. Серед великого вибору послуг кожен клієнт може скористатися перекладом тексту 72 мовами світу, будь-яким видом завірення, замовити вичитування носієм мови або профільним фахівцем.

Крім цього, кожен замовник може додатково скористатися більш індивідуальними послугами як створення сайту, копірайтинг, рерайт , написання текстів для сайту і т.д.

Більш детально ви можете переглянути на сторінці, яка зазначена нижче — https://byuro-perevodov.com.ua/

Приватні особи можуть скористатися додатковими знижками для більшості своїх замовлень. Наприклад, переклад дипломів можна замовити зі знижкою, якщо оформити заявку через сайт, крім цього різні додаткові послуги. , як засвідчення документів у нотаріуса чи печаткою бюро будуть надані або безкоштовно або зі знижкою також. Якщо ж говорити про терміни, то всі документи незалежно від складності виконуються в найстисліші терміни, які організація тільки може запропонувати, якщо наші стандартні терміни вам не підходять, то InTime може запропонувати вам терміновий переклад документів.

Термінове переведення документів дуже часто потрібне тим людям, які готують документи для подачі візи. Наприклад, переклад документів для візи можна замовити з виконанням замовлення протягом години або навіть менше . Звичайно, все залежить від обсягу перекладу та додаткових вимог, але компанія намагатиметься виконати замовлення якнайшвидше.

Інформацію ви також можете прочитати на сайті бюро перекладів в Києві — https://byuro-perevodov.com.ua/

Якщо ж терміни виконання перекладу у вас не «горять», ви можете попросити надати вам текст документів в електронному вигляді, щоб переконатися в якості виконаного перекладу, а також внести при необхідності виправлення. Компанія InTime завжди готова поступатися своїм клієнтам, навіть якщо у вас маленьке замовлення. Тому, звертаючись до бюро для отримання перекладу документів для посольства ви завжди можете розраховувати не тільки на якісний переклад, але й на приємне обслуговування та на допомогу у будь-яких питаннях пов’язаних з цими послугами.

Якщо вас цікавить більш детальна інформація, ви можете переглянути інформацію за посиланням — https://byuro-perevodov.com.ua/srochnui-perevod-kiev/perevod-dokumentov/