Фракційна мезотерапія: поняття та основні переваги

У клініках краси всім охочим продовжити свою молодість та красу доступні численні ефективні процедури. Останнім часом особливо популярною прийнято вважати фракційний мікронідлінг.

Суть даної косметологічної послуги полягає насамперед у відновленні шкірного покриву внаслідок будь-яких негативних впливів або природного процесу старіння.

Основне поняття

Мезотерапія є різними маніпуляціями, які проводяться безпосередньо зі шкірою клієнта шляхом використання спеціального апарату. Для більш повного розуміння рекомендується звернути увагу на кілька ключових аспектів:

  1. Насамперед необхідно розуміти, що фракційна мезотерапія ціна якої може відрізнятися залежно від обраного препарату та послуг конкретної клініки, здатна досить швидко перетворити зовнішній вигляд на краще.
  2. У порівнянні з класикою, ця методика передбачає використання спеціальних картридж-насадок, в яких міститься від п’ятнадцяти до двадцяти голок.
  3. Мікроін’єкції проводяться, як правило, у точковому виконанні, мінімізуючи негативні наслідки для шкірного покриву. Ризик травмування шкіри у разі прийнято вважати мінімальним, отже непомітним неозброєним оком.
  4. Досвідчений лікар-косметолог працює виключно з проблемними місцями, не зачіпаючи в процес мезотерапії інші ділянки.
  5. Процес відновлення після зробленої процедури досить швидкий та безпроблемний.

Перелік переваг

Вибір численних клієнтів на користь цієї інноваційної процедури в галузі косметології пояснюється такими переважними сторонами та характеристиками, як:

  1. Насамперед слід зазначити, що ризик отримання можливих побічних дій від даної процедури практично зводиться до нуля.
  2. Фракційна мезотерапія підходить для маніпуляцій із чутливими шкірними покривами.
  3. Також наголошується на простоті та зручності проведення всіх необхідних дій як для лікаря-косметолога, так і для клієнта.
  4. Зазвичай, глибину введення голки у разі можна за необхідності відрегулювати.
  5. Фракційний мікронідлінг можна поєднувати з іншими косметологічними процедурами без ризику виникнення будь-яких ускладнень та інших негативних реакцій з боку шкіри.

Чудодійний лікувальний коктейль краси підбирається індивідуально для кожного клієнта з урахуванням потреб.