Компанія Ukrestet та які товари вона може запропонувати

Салон краси – справа неймовірно прибуткова, але відкрити її не так просто. Потрібні приміщення, навчені люди, обладнання, меблі, витратні матеріали, інструменти.

Організувати свою справу з нуля важко, щоправда, салони краси мають надійного помічника — фірму Ukrestet.

Опис

Ukrestet – виробник меблів для салонів краси. Не всі знають, але ця галузь дуже специфічна. Стандартні меблі не дозволяють досягти необхідної якості послуг. Для перукарень, масажних кабінетів, студій візажу потрібне особливе професійне обладнання — не лише техніка, а саме меблювання.

Виробник Український. Компанія була заснована в 2013 році і досить впевнено почувається на сучасному ринку. Крім меблів власного виробництва, на сайті продає спеціалізовану техніку та витратні матеріали від партнерів.

Переваги

Ukrestet — справжні профі своєї справи. Недарма компанія входить до топ-10 на запит «массажні столи». Фірма виробляє якісні та надійні меблі, зручні, стильні та довговічні. Різноманітність кольорів дозволяє обставити практично будь-який салон краси.

Співпраця з виробниками техніки та витратних матеріалів дозволяє купити все необхідне для салону на єдиному сайті. Більше не потрібно шукати надійних фірм, намагатися з’ясувати, який продукт якісніший. Перевірені товари чекають на своїх покупців.

На весь асортимент Ukrestet надає гарантію. Гарантійне обслуговування входить до неї, так що турбуватися про технічну взаємодію не доведеться. Просто працюйте на своє задоволення.

Оформити замовлення можна цілодобово. Доставка здійснюється територією всієї України. Доставляють замовлення після часткової або повної передоплати.

Асортимент

Усі товари на сайті компанії поділені на декілька категорій.

  1. Масаж. Масажні столи, стільці на ніжках та колесах, тримачі, підставки, підголівники, журнальні столики… Є й пристрої для масажу: валики, лампи, апарати, розхідники. Навіть знімні чохли є.
  2. Косметологія Зрозуміло, головний товар – кушетки косметологічні. Але в наявності не тільки він: стільці, візки, дивани для очікування, холодильники для косметики, стерилізатори. Косметологічні апарати.
  3. Візаж і брови. Дзеркала, високі стільці та інше обладнання.
  4. Манікюр та педікюр. Манікюрні столи та педикюрні кушетки. А ще є витяжки, педикюрні стільці, підставки для манікюру, фрезер та багато іншого.
  5. Депіляція. У цьому розділі знайдеться все для цього непростого мистецтва, включаючи стартовий набір.
  6. Перукарня. Головні герої тут — перукарські мийки, крісла та дзеркала.
  7. Нарощування вій. Набір аналогічний добірці для макіяжу.
  8. Продаж меблів. Стільці різних сповідей, диванчики для очікування, комоди, полиці та інше, зібрані в єдиному розділі.