Ландшафтний дизайн у англійському стилі: поради та ідеї

Ділянка, оформлена в класичному англійському стилі, завжди виглядає дуже презентабельно. Для оформлення території потрібно вдатися до послуг професійних ландшафтних дизайнерів, які досконало володіють усіма тонкощами.

Якщо потрібний ландшафтний дизайн у Львові, слід звернутися до компанії, що спеціалізується на наданні подібних послуг. Можна замовити ландшафт на bellweder.com.ua, озвучивши фахівцю всі побажання щодо дизайну ділянки.

Загальний опис

Можна дізнатися більше про дизайн на www.bellweder.com.ua, але спочатку слід ознайомитись із загальним описом англійського стилю в оформленні ділянок. Англійський сад – визнаний зразок ландшафтного мистецтва, який дорівнюють ландшафтні дизайнери. Основною особливістю англійського парку є те, що він виглядає як продовження пейзажу. Тому в англійському стилі обов’язково є якась непередбачуваність. Прогулянка таким парком завжди приносить сюрпризи, так як не можна здогадатися заздалегідь, що виявиться за найближчим поворотом. Для цього в дизайні ділянок використовуються такі елементи, як містки, альтанки, фонтани і т.д.

Особливості

У сучасному англійському саду обов’язково є чітко розпланована структура. При організації прогулянкових зон маршрут продумується так, щоб можна було оглянути всі декоративні об’єкти. На ділянці, оформленій в англійському стилі, обов’язково повинні бути:

  1. Лужайка, покрита соковитою акуратно підстриженою травою.
  2. Палісадник.
  3. Відкриті альтанки у вигляді павільйонів.
  4. Мальовничий сад, у якому можуть зростати як плодові, і декоративні культури.
  5. Невеликий ставок.

Різні зони в англійському саду мають бути відокремлені одна від одної. Для цього використовуються складені з каменю стінки, що нагадують мальовничі руїни, або доглянуті живоплоти.

Прогулянкові маршрути на ділянках складаються з брукованих доріжок або м’яких стежок, усипаних гравієм. Уздовж стежок можна розбити квіткові клумби.

При всьому прагненні до натуральності та близькості до природи, в оформленні ділянки в англійському стилі все ж таки простежується участь досвідченого садівника. Живі огорожі мають бути акуратно підстрижені, галявини викошені тощо.

Після того, як позначені основні акценти на ділянці, залишаються вільні місця. Для заповнення використовуються вільні пейзажні висадки.

Серед рослин, які підходять для англійського саду, можна виділити самшитові чагарники, яблуні, клени і т.д.