Обираємо чоловічі шорти на літо: модні та сучасні моделі

Традиційно чоловіки вибирають більш консервативні та стримані моделі вбрання, ніж жінки.

Молоді люди комбінують звичні штани чи брюки з повсякденними футболками чи поло, намагаючись підібрати комфортний і водночас привабливий та стильний одяг. Але влітку стилісти пропонують використовувати й інші типи одягу на кожен день. Дизайнерські шорти чоловічі Bugatti – яскравий приклад того, як легко можна доповнити гардероб на літо легким, привабливим та зручним вбранням.

Ми підібрали низку цікавих луків, для чоловіків з використанням актуальних шортів на літо:

  1. У стилі кежуал

Джинсові моделі актуальні в цьому сезоні – вони отримали величезну популярність не лише серед молоді, але й чоловіків більш поважного віку. Їх універсальність, зручність та привабливий відтінок стали основними перевагами такого типу чоловічого одягу.

Стилісти пропонують носити короткі джинсові шорти з простою білою футболкою. Можна додати пару стильних кросівок або легких лоферів. А завершити образ найкраще спекотний сезон за допомогою сонцезахисних окулярів та невеликої сумки. Цей образ ідеально підійде для відпочинку, прогулянок та неформальних зустрічей.

  1. В морському стилі

Модні течії дещо змінили в цьому сезоні своє русло. Тому навіть звичні білі бермуди, які завжди нагадували про морський відпочинок, тепер використовують у повсякденних луках.

На Bugatti-fashion.com.ua/ru/ є чудові моделі, які допоможуть кардинально змінити свій стиль, або лише підкреслити окремі особливості. Оберіть білі шорти-бермуди. Вишукані моделі виглядають привабливо, сміливо і по-літньому. Поєднувати їх рекомендовано із синьою або червоною сорочкою у полоску. Щоб образ набув особливого шарму, виглядав дорого, можна обрати стильну лляну сорочку. До такого комплекту підходять білі кеди або шкіряні мокасини. Цей образ підкреслить вашу стильну любов до морських мотивів.

  1. Спорт.

Одяг у спортивному стилі асоціюється у більшості чоловіків із легким, комфортним, практично невідчутним на тілі одягом. Саме такий тип шортів можна віднести до спортивного луку та носити як вдома, на прогулянці чи у відпустці, так і під час тренувань.

М’які бавовняні моделі, виконані з урахуванням як анатомічних особливостей чоловіків, так і їх особливої потреби у свободі рухів. Наприклад, фірмові моделі Бугатті еластичні й добре носяться. Комбінувати такий елемент гардероба можна з майками й футболками. При цьому пропонуємо додати декілька особливих деталей лука: годинник-гаджет, зручні брендові кросівки та носки з логотипом модного лейбла.

Експериментуйте, будьте сміливими у своєму виборі, поєднуючи практичні, модні та привабливі шорти-бермуди у повсякденних образах на літо!