Особливості вибору тактичного спорядження та рекомендації

«Тактичний» — не просто модне слово. Це ціла концепція. Товари, промарковані цим словом, спочатку призначені для військових та силових структур.

Зрозуміло, сьогодні їх використовують інші: співробітники приватних охоронних підприємств, любителі екстремального туризму, страйкболісти. Усім їм та багатьом іншим необхідно купити тактичне спорядження.

Призначення

Тактичне спорядження — важливий розділ військового екіпірування. Це практично все крім одягу та взуття. Бронежилети, рукавички, підсумки, ремені та багато іншого входять у це поняття. Елементи виконують багато важливих функцій.

  1. Захист. Захисне спорядження оберігає бійця від травм, випадкових та навмисних влучень. Бронежилети, плитоноски, каски та інше підвищують життєздатність військового та буквально рятують життя.
    продуктивність. Спеціалізоване спорядження підвищує ефективність солдатів, робить їх продуктивнішими. Ця частина екіпіровки відповідає за зручність та швидкість роботи з різним обладнанням та озброєнням.
  2. Мобільність. Спорядження цієї групи підвищує мобільність бійців, їхня здатність переміщатися на різні відстані.
  3. Комунікація. Різні засоби зв’язку забезпечують зв’язок між членами групи та впевнену координацію дій.
  4. Вирішення бойових завдань. Спеціальне спорядження для особливих ситуацій – прилади нічного бачення, наприклад.

Вибір

Як підібрати тактичне спорядження? Оскільки це загальне поняття, в яке входять різні вироби, відштовхуватися треба від призначення. В ідеалі – від конкретного бойового завдання, тактичної ролі. Для військової екіпіровки характерна надспеціалізація, вона максимально ефективно вирішує дуже вузький спектр завдань. Неправильно підібране спорядження виявиться мертвим вантажем.

Зрозуміло, речі мають бути якісними: зробленими з дотриманням технологій та військових стандартів, довговічними, зручними. Брати спорядження низької якості просто небезпечно: воно не здатне виконувати заявлені функції та може поставити життя під загрозу.

Усі елементи екіпірування мають відповідати внутрішнім стандартам підрозділу.

Колір – важливий параметр. Тип камуфляжу та його відтінок підбирається під місцевість бойової операції, сезон, забарвлення навколишнього пейзажу. Військовий має зливатися з місцевістю, не виділятися на ній.

Залишається вартість. Зрозуміло, що якісне тактичне спорядження не може бути дешевим, але є місця, де воно продається дешевше, ніж звичайно. Наприклад, магазин Tactical Belt.