Поняття про борошно пшеничне вищого готунку

Борошно – це головний продукт, який використовується у кулінарії для приготування смачних блюд. У продажу запропоновано дуже багато видів такого інгредієнту.

Але борошно пшеничне вищого сорту ціна оптом на яке невисока заслуговує особливої уваги. Роздивимося більш детально особливості цього продукту.

Переваги та особливості борошна вищого сорту

Борошно вищого сорту – це максимально очищений продукт, що отримують з центральної зернової частини. У складі інгредієнту багато крохмалю, білків небагато, клітковини та жирів взагалі мало. У порошку практично немає мінералів. Колір борошна вищого сорту білий, але він може мати вершковий відтінок.

Продукт має гарні пекарські властивості. Вироби, що приготовані з такого борошна, мають добрий об’єм. Вони приємно дивують своїм вишуканим смаком та апетитним виглядом.

З борошна вищого сорту можна готувати:

  • пишний хліб, який стане гарним доповненням будь-якого прийому їжі;
  • пісочне тісто з використанням дріжджів;
  • соуси, що вийдуть достатньо густими та смачними.

Випічка на основі борошна вищого сорту має достатньо багато калорій у складі. Саме тому не варто зловживати такими смаколиками. Це можете стати причиною появи зайвої ваги. Окрім того, клейковина зробить процес перетравлювання їжі повільним, тому організм буде погано засвоювати вітаміни.

Як обрати якісне борошно вищого сорту?

Щоб обрати той продукт, що задовольнить ваші очікування, варто звернути увагу на правила його вибору:

  1. Звертайте увагу на строки гідності. Не варто купувати борошно, що скоро зіпсується. Такий продукт менш сипучий, у ньому з’являються шкідливі мікроорганізми.
  2. Колір борошна вищого сорту повинен бути білим. Допустимі жовті або сірі вкраплення. Не варто купувати продукт, якщо ви бачите у ньому чорні цятки або ж інші включення.
  3. За смаком борошно вищого сорту не повинно бути кислим чи гірким. Також недопустимий присмак цвілі, адже це говорить про порчу продукту. Ви ризикуєте отруїтися або ж зіпсувати випічку.
  4. Не купуйте борошно, що запаковане у поліетилен. Пакування не дихає, тому продукт має затхлий запах.

До того ж, важливу роль грає виробник борошна вищого сорту. Уважно вивчіть його характеристики, рівень популярності, особливості продукції. Лише у такому випадку борошно виправдає ваші очікування, стане ідеальною основою для приготування різноманітних кулінарних шедеврів!

Поделиться: