Поняття про тактичні плитоноски та поради щодо використання

Тактичне спорядження постійно розвивається. З сучасним захистом прийнято пов’язувати бронежилет — конструкцію з броньованих пластин та армованої тканини, що захищає від уламків та куль.

Але альтернатива захисту корпусу є. Потрібно лише купити плитоноски на https://kamber.com.ua/plytonosky/.

Концепція

Плитоноска, вона ж плитонос — альтернатива бронежилету, захисне спорядження для солдата, воєнлікаря, воєнкору. Зовні нагадує жилет, зроблений із тканини камуфляжних кольорів. Фактично це чохол для бронепліт, які вставляються в кишеньки. Часто є кріплення для додаткового спорядження. Деякі моделі можуть одночасно виконувати функції розвантажувального жилета, але основне призначення — носіння броньованих плит.

Втім, деякі плитоноски йому не відповідають. Плити відсутні. Завдання таких жилетів — розподілити носиком спорядження та надати йому швидкий зручний доступ.

Переваги

Плитоноска — надійний захист від попадань по прямій і дотичній. Вона захищає всі важливі зони тулуба: груди з животом, спину, боки. При цьому боєць зберігає рухливість, адже кишеньки з плитами рухаються відносно вільно. Тоді як бронежилет може трохи обмежувати рухи.

Плити в плитоносці можна міняти, і це відкриває просто неймовірні простори. Фактично спорядження виходить модульним. Можна встановлювати бронеплити різного розміру, ваги, матеріалу, різного ступеня безпеки. Це робить поїтоноску досить універсальною і придатною для широкого кола завдань.

Плитоносний жилет не боїться води – не деформується від вологи. Розмір у плитоноски універсальний: вона легко підганяється під користувача завдяки ремінцям, що регулюються. Підійде для бійців різних комплекцій. Механізм швидкого зняття дозволяє позбавитися жилета буквально одним рухом, а пориста структура забезпечує відмінну вентиляцію і природне охолодження тіла. Спорядження доступне у різних кольорах для різних кліматичних зон. Загалом переваги плитоноса перераховувати можна довго.

Придбання

Де ж купити цей корисний виріб? У крамниці Kamber. На сайті знайдуться різні моделі, але всі однаково зручні, функціональні і універсальні. Якість чудова, що трохи задирає ціну, але це виправдано: на полі бою без надійного захисту виходити не можна. І Kamber цей захист забезпечить.