VIR допомогає з властним бізнесом та пошуков інвесторів

Запускати свій бізнес завжди було тяжко, але останні події в Україні зробили цей процес особливо складним. Набагато затребуваними стали інвестори та бізнес-партнери.

Але пошук інвестора — складна тривала процедура без гарантії результату, тож на неї вирішуються не всі. Невже з мрією про власну справу можна прощатись? Не поспішайте зневірятися, адже є VIR.

Опис сервісу

Проект позиціонує себе як соціальну мережу. На практиці це якийсь гібрид на стику різних технологій дуже вдалий, треба відзначити. VIR – майданчик для пошуку інвесторів, бізнес-партнерів, постачальників, контрагентів, підрядників – будь-яких бізнес-зв’язків. У пріоритеті інвестиції, але й інші напрями поза увагою не залишаються.

Щоб скористатися всіма перевагами соцмережі, потрібно зареєструватись. І заповнити профіль: задати оформлення, обрати аватарку, вказати інформацію про себе. Головних сторінок у VIR дві. Перша – стрічка публікацій; це статті на тему бізнесу, інформаційні та ознайомчі пости, подання бізнесменів з описом їх особливостей та переваг. Друга – список проектів для інвестування. Зареєструвавшись можна створювати і публікації, і проекти. У другому випадку обов’язково потрібно вказати цільову суму та контактний телефон для зв’язку. Далі залишається лише чекати зворотного зв’язку.

Багато бізнесменів радять, як знайти інвестора, але жодні поради не зроблять пошук таким простим, яким він стає з VIR.
Важлива вкладка сервісу – чати. Вони закриті. Щоб розпочати діалог, потрібно підписатися на підприємця. Якщо він зацікавлений у спілкуванні, підпишеться у відповідь і переговори можна оголошувати відкритими.

Переваги

VIR робить створення бізнесу в Україні набагато простіше. Для старту більше не потрібно накопичувати, брати кредити, позичати родичів. Інвестор – це надійно. Активних дій є мінімум, а ефективність висока. Просто створіть свій проект та отримайте шанс втілити його в життя!

Користуватися сервісом зручно та просто. Він зрозумілий, не перевантажений функціями. Навіть обов’язкова реєстрація стає плюсом: відсіває ботів та випадкових людей, яким бізнес насправді не цікавий.

Сервіс не бере жодних комісій. Відсутні й підписки. Користуватися асемблером функціями можна безкоштовно та без обмежень! Небагато існуючих сайтів з пошуку інвесторів обов’язково беруть за пошук свою частку, тому VIR — буквально ковток свіжого повітря. Приєднуйтесь!