Портативна сонячна електростанція: поняття та переваги

Часто на дачі чи поході потрібне забезпечення електроенергією важливих приладів. Це можна здійснити за допомогою обладнання, яке використовує енергію нашого світила.

Такі пристрої є компактними, мають невелику вагу та габарити. Для експлуатації пропонується купити на сайті портативна сонячна станція, де є великий асортимент виробів.

Особливості обладнання

Говорячи про портативні джерела електроенергії, що працюють від сонячного світла, мають на увазі невеликі пристрої маленької потужності. Іншими словами, портативна сонячна електростанція може забезпечити живленням кілька приладів при нерегулярному їх використанні.

Самі станції є розкладною панеллю або набором з кількох батарей, вбудований накопичувач, входи для підключення зовнішніх джерел енергії та виходи для живлення приладів.

Потужність пристроїв починається від 5 Вт і закінчується сотнями. Виходячи з даного показника підбирається кількість і типи приладів, що підключаються. Їхня потужність повинна відповідати максимальним можливостям станції, інакше обладнання не зможе забезпечити працездатність приладів, їм не вистачить енергії.

Серед сонячних портативних станцій виділяють такі типи:

  1. Обладнання, що діє постійно. Воно безперервно веде збирання сонячного світла, конвертує його в енергію та веде підзарядку акумуляторів. Це найпотужніші та найдорожчі пристрої.
  2. Пристрої заряджають акумулятор, після чого забезпечують роботу підключених пристроїв.
  3. Станції прямої дії, що живлять підключені пристрої. Це найдешевші та малопотужні варіанти.

Переваги

Головною перевагою портативного обладнання є компактність, відносно невеликі розміри і можливість швидко розгорнути систему в будь-яких умовах. Станції можуть переноситися або перевозитися легковим транспортом, розміщуватися на будь-якій поверхні.

Для облаштування систем не потрібна підготовка майданчика, достатньо розгорнути батареї та розташувати приймальне обладнання у надійному положенні. Системи мають пристрої для установки на землі, або іншої поверхні, закріплення під певним кутом до Сонця.

Портативні станції можуть бути використані для створення автономного освітлення, охоронних систем, при виїзді для відпочинку на природі або на полюванні, риболовлі. Ці пристрої можуть заряджати мобільні телефони та інше обладнання для забезпечення зв’язку або навігації.

Вартість портативних станцій невелика, доступна практично будь-якому споживачеві на https://solar-energy.com.ua/gotovye-resheniya/portativni-sonyachni-elektrostanciyi/.