Ремінно-плечова розвантажувальна система

Ремінно-плечова розвантажувальна система-незамінний елемент екіпіровки сучасного бійця. Вона дозволяє переносити зброю і боєприпаси, радіостанції, ліхтарі та інші важливі елементи, залишаючи руки вільними.

РПС застосовуються не тільки у воєнний час. Такі системи широко застосовуються також для екіпіровки співробітників правоохоронних органів. При виборі ремінно-плечової системи важливо знайти продукцію надійного виробника. Компанія Global Ballistics пропонує спорядження найвищої якості, що відповідає світовим стандартам. Можна замовити рпс ціна київ є доступною.

Переваги

У ремінно-плечових розвантажувальних систем багато переваг:

  1. При носінні боєприпасів і зброї в РПС навантаження розподіляється по тілу рівномірно. У такому спорядженні боєць здатний довгий час залишатися на ногах, здійснювати тривалі переходи, не відчуваючи втоми.
  2. Носіння ремінно-плечових систем дозволяє уникнути виникнення гриж, мінімізує ймовірність травмування хребта.
  3. Така система передбачає можливість структурування наявного спорядження за різними ознаками: доступність, вага, кількість.
  4. Система кріплень ретельно продумана. Забезпечується зручність зберігання всіх елементів. У будь-який момент боєць може швидко дістати потрібні боєприпаси.
  5. Якісні РПС міцні, легкі, зносостійкі, легко витримують різного роду механічні дії.
  6. Ремінно-плечові системи можна носити спільно з практично будь-якими бронежилетами.
  7. У такому спорядженні грудна клітка виявляється вільною від екіпіровки. Це важливо в тих ситуаціях, коли необхідний упор лежачи.

Вибір ремінно-плечової системи

Конструкція РПС досить проста. В її складі присутній поясний ремінь і підтримують плечові ремені. На ременях фіксуються платформи для перенесення підсумків.

Вибираючи РПС, варто враховувати, що дана система повинна бути місткою, легкою і міцною.

Особливо уважно необхідно вивчити якість тканини, з якої виготовлена РПС. Тканина повинна бути дуже міцною, але при цьому приємною для шкіри, що не викликає роздратування. Обов’язковими характеристиками тканини для РПС є вологостійкість, стійкість до ультрафіолету. Шви і кріпильні елементи повинні бути дуже надійними. Важливо, щоб РПС добре сиділа на тілі бійця без ефекту здавлювання і натирання.