Секрети випікання в керамічних грилях Big Green Egg

Для всіх, хто хоче урізноманітнити процес приготування страв на свіжому повітрі, керамічні грилі від Big Green Egg підійдуть якнайкраще.

Це сучасне обладнання з багаторічною історією, яке в широкому асортименті можна знайти на https://grillshop.com.ua/big-green-egg.html в спеціалізованому інтернет-магазині Grill Shop, де є все для грилінгу із задоволенням.

Функціональність Big Green Egg вражає: в керамічних грилях бренду можна не лише смажити традиційні стейки, овочі та рибу, а й випікати хліб, піцу, лаваші та ін.

Розпалюємо гриль

Робота з обладнанням починається з його розпалювання. Для цього потрібно:

  • Заповнити колосник керамічної чаші вугіллям. Зверху на нього викладають спеціальні брикети для розпалу – достатньо буде 2-3 штук.
  • Відкрити заслонку, що регулює циркуляцію повітря, та розпалити брикети. Кришку гриля залишають відкритою.
  • Зачекати 15 хвилин після прогорання брикетів та розпочати встановлення аксесуарів.
  • Закрити кришку гриля та встановити необхідну температуру (згідно рецепту).

Наприклад, для випікання хліба, необхідна температура до 200°C. Час приготування при цьому становитиме близько 30 хв. Якщо планується випікання піци, то температура в грилі має становити 250°C.

Як підготувати обладнання до приготування страв

Є декілька простих підготовчих етапів, яким треба слідувати, щоб випічка вдалася:

  • Для випікання в керамічному грилі Big Green Egg необхідно встановити на внутрішньому кільці відсікач жару ніжками догори.
  • Щоб тісто добре піднялось та не пригорало, в тому ж внутрішньому кільці потрібно також розмістити піддон для збирання жиру, попередньо наливши в нього трохи води.
  • Над відсікачем і піддоном потрібно встановити решітку та покласти на неї камінь для випікання. Його слід прогрівати впродовж не менше 5-ти хвилин.
  • Тісто викладається безпосередньо на камінь для випікання.

Щоб завершити роботу з керамічним грилем Big Green Egg та загасити його, потрібно лише закрити заслонку та отвір на кришці обладнання. Це перекриє доступ кисню всередину, і вугілля потухне. Для повного затухання вугілля потрібно близько 20 хвилин. Протягом цього часу відкривати кришку гриля не можна, адже це спровокує повторне загоряння палива.

Перед наступним використанням гриля, необхідно ретельно перемішати залишки вугілля, щоб попіл висипався вниз, додати свіже паливо та розпалити обладнання.