Трансляційні підсилювачі та їх принцип роботи

Акустична система – справа складна. Особливо, якщо потрібно організувати звук у великих приміщеннях. Сигнал спотворюється з відстанню, і музика стає просто жахливою.

Якщо просто купити кілька стовпчиків і розставити їх по периметру, це не допоможе. Потрібна важка артилерія – трансляційні підсилювачі. Товар специфічний, але популярний, та стабільний попит на трансляційне обладнання це лише підтверджує.

Принцип роботи

Звук – це сигнал. Цифровий звук – набір електросигналів, що виводиться на динамік. Електрика стає хвилею і з колонки звучить музика.

У хвилі є обмеження. Чим далі вона поширюється, тим більше спотворюється. Тому для великих приміщень стовпчиків недостатньо. Необхідний підсилювач, який робить сигнал потужнішим і чіткішим.

Трансляційний підсилювач розрахований на 100 вольт. На відміну від звичайного домашнього підсилювача, він здатний підключати кілька електроланцюгів паралельно. Звук передається кабелями практично без втрат. Багатоканальні пристрої взагалі дозволяють відтворювати різні звуки одночасно, наприклад, говорити в мікрофон, не вимикаючи фонової музики.

Сучасні трансляційні підсилювачі зазвичай мікшерні. Це пристрій типу все в одному: тут і підсилювач, і власне підсилювач, і трансформатор, і мікшер. Пристрій компактний та ефективний.

Застосування

Трансляційні підсилювачі працюють у парі з динаміками відповідного типу та призначені для великих приміщень. З ними стикається кожен. Музика в торгових центрах, супермаркетах, кафе це воно. Рідше системи з підсилювачами зустрічаються у навчальних та медичних закладах.

Пристрої стануть у нагоді і там, де потрібно робити оголошення. Залізничні вокзали та станції, виробничі та складські приміщення обладнуються системою майже обов’язково. Вона дозволяє легко координувати події людей.

Трансляційні підсилювачі добре працюють на відкритому повітрі. У сучасних парках часто грає тиха музика. Без підсилювача її відтворення стало б неможливим.
Зрештою, пристрої задіяні у всілякій сценічній діяльності.

Покупка

У магазині «SOUNDLIGHT Світло. Звук. Сцена.» ви знайдете мікшерні трансляційні підсилювачі для різних потреб. Маркет спеціалізується на товарах для сцени, світлових та звукових. Місце надійне. Це доводить довгий термін існування: не кожен магазин протримається на ринку понад 17 років.

«SOUNDLIGHT» працює насамперед із юридичними особами: кафе та ресторанами, концертними залами, відкритими сценами. Але й звичайна людина знайде багато цікавого.