Утеплення стін в квартирі та що потрібно знати про технологію

Утеплення стін у квартирі – це найважливіший етап ремонту. Вам вдасться покращити теплоізоляцію приміщень та знизити витрати на опалення, створити дійсно комфортні умови для життя.

Варто купити пінопласт на https://fenixcentr.com.ua/ua/teplo-zvukoizolyatsiya/penoplast/ та інші відповідні матеріали для виконання завдань. Але як проводяться роботи для досягнення максимально ефективних результатів?

Вибір матеріалів

Вибираючи матеріали для утеплення стін, зважте на їх теплоізоляційні властивості. Вони повинні бути високоміцними та екологічно чистими, відповідати вашим фінансовим можливостям. Найбільш поширені такі матеріали, як пінопласт, мінеральна вата, екструдований та звичайний пінополістирол.

Підготовка поверхні

Перед тим як утеплювати стіни, добре підготуйте поверхню. Очистіть її від старих шпалер або фарби, приберіть шар шпаклівки. Також необхідно вирівняти стіни, щоб усунути усі дефекти. Рівна та чиста поверхня сприяє гарному зчепленню утеплювача, він не відходитиме надалі.

Гідроізоляція

Забезпечте максимально надійну гідроізоляцію стін. Завдяки цьому волога не потраплятиме в конструкцію. Ви можете користуватись спеціальними гідроізоляційними матеріалами, а також плівками, які забезпечать надійний захист.

Монтаж утеплювача

У процесі монтажу утеплювача чітко дотримуйтесь тих рекомендацій, які надав виробник. Вся площа стіни має рівномірно заповнюватися. Також слідкуйте за тим, щоб утеплювач щільно прилягав до поверхні. Не повинно залишатись ні проміжків, ні зазорів.

Пароізоляція

Щоб теплоізолятор був захищений від конденсації вологи, знадобиться пароізоляційна плівка. Вона збереже теплоізоляційні властивості утеплювача, попередить появу грибка та утворення плісняви на поверхнях.

Вибір оздоблювальних матеріалів

Коли стіни будуть утеплені, підберіть відповідні матеріали. Це можуть бути декоративні варіанти, наприклад, панелі, шпалери або фарба. Також оздоблювальні матеріали бувають функціональними, захищають від сторонніх звуків та вологи. Важливо, щоб вони поєднувалися з утеплювачем та загальним інтер’єром простору.

Вентиляція

Візьміть до уваги і вентиляцію приміщення. Має бути достатня кількість повітроводів. Також можна організувати припливно-витяжну систему для підтримки оптимального мікроклімату в будинку.

Якщо ви раніше не стикалися з такими завданнями, рекомендується звернутися до професіоналів. Якісна мінеральна вата у Фенікс Центр буде куплена ними на вигідних умовах. Ви отримаєте ефективні результати їхньої праці, заощадивши власний час та сили!