Як підібрати кабельний наконечник: основні правила

Правильний підбір наконечника для проводів забезпечує надійне та безпечне кріплення клем, безперебійну роботу всієї електричної мережі.

Якщо використовувати основне правило – діаметр хвостовика наконечника точно відповідає діаметру розрізу очищеної жили, то можна домогтися безвідмовного результату роботи електричної мережі. Або ж, у виняткових випадках, допускається мінімальний люфт.

Кабельні наконечники мають особливе маркування, що у рази полегшує процес їх підбору. Якісні ергономічні кабельні наконечники можна придбати за посиланням https://ital-tecno.com.ua/ru/elektrotehnichne-obladnannya/kabelyni-nakonechniki/ на каталог магазину «Італ-Техно». Але перед тим як це зробити, необхідно вивчити характеристики і класифікацію цієї продукції.

Типи наконечників для кабелю

Кабельні наконечники – це деталі, які забезпечують з’єднання між електричним приладом та провідником. Видів наконечників багато. І всі вони призначаються для кабелів різного діаметру жил. В основному при виборі необхідно врахувати матеріал, з якого виготовлений наконечник. Є такі різновиди наконечників:

  1. Алюмінієві. Використовуються для монтажу кабелів з алюмінієвими жилами.
  2. Мідні модифікації. Служать для з’єднання мідних силових кабелів. Мають спеціальну форму покриття, яка захищає їх від окислення. Використовуються у промисловості для з’єднання електроприладів.
  3. Комбіновані. При їх виготовленні використовується мідь та алюміній, що робить їх універсальними.
  4. Втулкові. З їхньою допомогою можна прикріпити кабель до будь-яких клем електричних приладів.
  5. Кільцеві. Саме за їх допомогою забезпечується з’єднання в низьковольтних мережах. Вони гарантують максимально щільне прилягання та дотик контактів, що забезпечує довговічність і надійність з’єднання.

При порушенні правила підбору наконечників по матеріалу можна спровокувати появу корозії й згодом порушення роботи всієї конструкції мережі.

Перед придбанням електротехнічного обладнання важливо знати, для яких проводів воно буде використовуватися.

У каталозі магазину «Італ-Техно» представлений широкий вибір кабельних наконечників для різних типів провідників з різною кількістю жил. Усі вони надійні, довговічні, міцні та стануть гарантією безвідмовної роботи електричної мережі. Каталог поповнюється новими зразками, а для того, щоб уточнити їх характеристики, можна звернутися до консультанта та отримати всю необхідну інформацію. Якісна кабельна арматура відповідає всім встановленим стандартам виготовлення. Магазин пропонує продукцію з доставленням по всій території країни.