Як обирати таблетки від кліщів для собак та декілька порад

Захист тварин від комах дозволяє зберегти здоров’я домашніх вихованців, запобігти поширенню хвороб. Існує багато способів впливу на шкідників, що мають різний варіант застосування та відсоток успішності.

Найбільш оптимальними є таблетки від кліщів для собак, які просто давати та вигідно коштують.

Особливості препаратів

Ці засоби призначені для прийому внутрішньо організму тварини. Найчастіше це робиться разом із їжею. Форма випуску враховує подібний варіант використання, таблеткам надається вигляд та запах сухого корму для собак.

Багато варіантів таблеток випускаються за комплексною формулою, вони можуть захищати від бліх, гельмінтів та інших паразитів, що поширюються у внутрішніх органах. Активні речовини проникають у кров тварини та вбивають усіх шкідників. Нормальний термін дії препаратів становить 4-7 тижнів.

При виборі таблеток варто враховувати кілька показників:

  1. Вік та вага тварини. Є варіанти для цуценят, собак середнього покоління та старих. Вони враховують швидкість обміну речовин та інші особливості організму. Вага собаки важлива, щоб точно розрахувати дозування препарату, що дозволяє уникнути побічних ефектів, і ефективно впливати на кліщів, інших шкідливих комах.
  2. Тривалість захисту є важливим фактором. Краще купувати препарати тривалішої дії.
  3. Ціна якісних таблеток не може бути низькою, адже ці засоби проходять жорсткі випробування, вимоги до складу дуже строгі, використовуються лише високоякісні компоненти.
  4. Назва виробника стане важливою при покупці, варто віддавати перевагу тільки відомим брендам.

У магазині «1001 далматинець» є великий вибір різних препаратів.

Переваги таблеток

Найважливішою перевагою є тривалість дії препаратів та надійність їх застосування. Давши собаці таблетку, можна бути впевненим у дієвості захисту та термінах її використання. Цього не можуть гарантувати в повному обсязі нашийники, шампуні та інші засоби. Таблетки не залишають неприємних запахів, не викликають алергію та інші побічні ефекти. Можна точно розрахувати дозування залежно від ваги та віку.
Таблетки підходять для собак різного віку, включаючи цуценят. Вони доступні для будь-яких порід. Можна підібрати препарати комбінованої дії, які здійснюють комплексний захист від зовнішніх та внутрішніх шкідників.

Застосування безпечне для самих тварин, їх господарів та інших домашніх тварин.