Як правильно вибирати тактичні рукавички

Не кожні рукавички мають право називатися тактичними. Це спеціалізоване військове спорядження.

Зараз тактичними рукавичками користуються не тільки солдати і співробітники спецслужб, але більшої частини цивільних вони як і раніше ні до чого. Висока ціна теж відлякує: хороші тактичні рукавички — задоволення дороге. До того ж щоб рукавички тактичні Київ купити, потрібно добре розбиратися в асортименті.

Вид

Рукавички мають чітку спеціалізацію. Не існує спорядження, придатного для будь-яких завдань, чимось доводиться жертвувати.

Універсальний. Базовий варіант, оптимальний в більшості ситуацій.

Стрілецькі та снайперські. Більш тонкі рукавички з кращою чутливістю. Підходять для дрібних маніпуляцій. У них зручно поводитися з вогнепальною зброєю.

Рукопашний. Захищені від порізів вироби, особливо оберігають суглоби і кісточки. Ніж не зупинять, зате розбивати в таких вікна — одне задоволення.

Водовідштовхувальний. Захист від води і бруду робить рукавички товщі, так що з вогнепалом звертатися не особливо комфортно. Але в погану погоду краще незручні рукавички, ніж задубілі нерухомі пальці.

Утеплений. Для зимових операцій і холодних регіонів.

Із захисною мембраною. Вона запобігає потраплянню на шкіру крові, гною і подібних субстанцій. Зменшує ризик зараження.

Для роботи з мотузкою. Забезпечені упорами для комфортного карабканья.

Сумісні з сенсорним екраном. Кінчики пальців виконані за особливою технологією, що дозволяє не знімати рукавички для взаємодії з пристроями.

Велика частина військових віддає перевагу повненькі рукавички. Вироби без пальців дають кращі тактильні відчуття, але знижують захист. Компромісний варіант-рукавички з трьома відкритими пальцями (мізинець і безіменний закриті).

Вибір

Тактичні рукавички не можна купувати онлайн. Їх обов’язково потрібно приміряти. Вироби повинні точно підходити за розміром, не перетискати і не бовтатися. Якщо ідеальну модель підібрати не виходить, орієнтуйтеся на довжину, а не на ширину. У зап’ясті рукавички кілька тягнути можна, а з порожнім простором між кінчиками пальців і тканиною нічого не зробиш.

Рукавички сіли добре? Це недостатньо. У стані спокою і під час роботи спорядження відчувається зовсім по-різному. Візьміть з собою для примірки зброю, яким будете користуватися (або його муляж відповідної ваги), інструменти, Інше обладнання. Протестуйте рукавички в дії. Купуйте тільки після такого тесту.