Як вигідно купувати квитки на потяги

Сьогодні в інтернеті можна купити практично будь-яку річ. Залізничні квитки, наприклад.

Електронні квитки на потяг — реальність нового часу. Український онлайн-сервіс PROIZD продає саме такі квитки.

Переваги сервісу

Чим електронний квиток відрізняється від звичайного? Зручність. Шматочок паперу легко втратити або зіпсувати. Цифровий проїзний документ знаходиться у вашому смартфоні: він завжди поблизу і надійно захищений від пошкоджень.

Нерідко купувати електронні квитки ще й вигідно. Ціна на сайті виявляється нижче. До того ж можна заощадити на проїзді до вокзалу або залізничної станції, адже до квиткової каси ще потрібно дістатися. Все, що знадобиться для покупки — доступ в інтернет.

Proizd-це величезна економія часу (і нервів). На покупку піде приблизно хвилина. Каса буде обслуговувати вас довше, а додатково доведеться ще й постояти в черзі.

Якщо щось незрозуміло з паперовими квитками, ви можете звернутися в касу. На Proizd ж діє техпідтримка. Просто зателефонуйте на гарячу лінію і отримаєте детальну консультацію.

Як купити квиток

Процедура гранично проста. Необхідно вказати, звідки і куди прямуєте. На головній сторінці сайту для цього є зручна форма. Там же потрібно вказати дату поїздки. На підставі цих даних сервіс складе розклад на обраний день.

Крім часу відправлення і прибуття ви побачите і інші параметри. Proizd відразу демонструє вартість майбутнього квитка. Вона може збільшуватися через додаткових послуг і числа зайнятих місць, але в якості орієнтира служить відмінно. Також ви побачите доступні типи вагонів у кожному поїзді та кількість місць, що залишилися.

Коли ви виберете поїзд, потрапите на схему вагона. Вона інтерактивна: видно зайняті і вільні місця. Позначте привабливі варіанти та перейдіть далі. Вагон можна поміняти перемикачем у верхній частині сторінки.

Наступним кроком є ім’я, прізвище, номер телефону та/або електронна пошта. Ваші особисті дані будуть вказані в електронному квитку. Телефон і пошта потрібні, щоб Proizd міг надіслати на них документ. Тут же ви можете набрати додаткових послуг: замовити ліжко, обід, гарячий чай та інше.

Остання сторінка-оплата. Скористайтеся банківською картою або вашим телефоном. Сервіс ретельно стежить за безпекою своїх клієнтів і оберігає подібні дані, так що шахраїв і підозрілих списань можете не боятися.