Які обрати настільні ігри для дітей та основні види

Розвиток комп’ютерних технологій дає щороку нові зразки розвинених ігор. Вони вимагають дедалі більше ресурсів та дорогих вкладень.

Дешевшими, і не менш привабливими варіантами, є традиційні настільні розваги, де діти можуть взаємодіяти один з одним в ігровому процесі. Пропонуються різноманітні настільні ігри для дітей від відомих виробників.

Асортимент магазину

Компанія «Gameland» через свій інтернет-магазин пропонує до покупки безліч різноманітних настільних ігор. Вони не вимагають спеціального обладнання, в них можна грати компанією, отримуючи насолоду від живого спілкування.

Серед великого набору ігор з різноманітною тематикою варто виділити пригодницькі, карткові, розвиваючі, економічні, стратегічні, фантазійні, за мотивами казок, мультфільмів, коміксів.

Основний поділ йде за віком дітей, де рекомендуються такі варіанти:

  1. Від трьох до шести років підійдуть навчальні та розвиваючі ігри. Спочатку підбираються варіанти, що знайомлять із відтінками кольорів, предметами, тваринами. Далі йдуть розваги, які в ненав’язливій манері навчають буквам, цифрам.
  2. Більш старшим дітям, починаючи з семи дітей і до десяти кращим варіантом стануть ігри для розвитку уяви та мислення, різні угадайки, квести, рольові ігри, де дитина може асоціювати себе з героєм.
  3. Старшим віком підходять стратегії, економічні ігри, де потрібно виявляти кмітливість та можливості логічного мислення.

Купівля та доставка

Придбати будь-яку гру можна на сайті інтернет-магазину компанії. Тут пропонується запустити систему фільтрів, щоб швидко відібрати потрібний варіант гри із різноманітного асортименту. Для цього використовуються такі показники:

  1. Повзунком або цифрами в полях крайніх значень визначається діапазон вартості.
  2. Мова гри.
  3. Кількість гравців де може бути від одного до шести і більше.
  4. Складність розваги та для якого віку вона підходить.
  5. Тип гри та її механіка.
  6. Видавець.

Для більш точного визначення варто зайти на сторінку, присвячену конкретному товару, щоб прочитати опис, дізнатися про комплектацію, час одного ігрового сеансу, кількість задіяних гравців.

В Одесі доступний самовивіз із магазину, в інші міста країни оформляється доставка Укрпоштою та «Новою поштою». Якщо сума замовлення перевищує 2000 гривень, то до відділення перевезення безкоштовне.