Які послуги надають юристи та їх обов’язки

Для грамотного вирішення будь-якого завдання потрібно звертатися до фахівця. Якщо потрібно лікування – необхідно звернутися до лікаря, якщо тече кран – до сантехніку, а якщо виникають проблеми у правовому полі – потрібно звернутися до послуг кваліфікованого юриста.

Якщо спробувати вирішити юридичну проблему самотужки, не маючи відповідних знань, можна серйозно посилити ситуацію, і тоді навіть професіоналові буде складно все виправити, а його послуги коштуватимуть значно дорожче. Саме тому, якщо потрібні юристи Львів, потрібно звернутися до відповідної компанії, не марнуючи часу.

Послуги

Громадяни найчастіше звертаються до юристів для отримання таких послуг:

 1. Професійна допомога у складанні офіційних документів, заяв, звернень, листів, скарг.
 2. Складання договорів та актів, юридичний супровід різних угод, наприклад, купівлі-продажу нерухомості.
 3. Проведення професійного консультування у будь-якій юридичній сфері: сімейне, трудове, житлове законодавство тощо.
 4. Надання грамотної підтримки при оформленні спадщини, заперечуванні заповіту, допомога при вирішенні питання про пропущений термін набуття спадщини.
 5. Вирішення питань щодо виплати аліментів, стягнення заборгованостей.
 6. Грамотне ведення шлюборозлучних процесів, поділ майна між колишнім подружжям, вирішення спорів щодо визначення місця проживання дитини після розлучення батьків.
 7. Ведення суперечок із різними державними інстанціями, відновлення порушених прав.
 8. Оскарження неправомірних дій працедавця.
 9. Представництво довірителя у судових органах.

Плюси

Звернення до кваліфікованого юриста – найкращий спосіб вирішення проблем у різних сферах законодавства. Своєчасна допомога юриста має безліч плюсів:

 1. Фахівець докладно вивчить усі наявні документи, збере доказову базу.
 2. Юрист допоможе вирішити питання у досудовому порядку, якщо така можливість є. Таке вирішення проблеми набагато простіше та вигідніше, ніж звернення до суду.
 3. При необхідності фахівець складе позовну заяву і представлятиме інтереси довірителя у всіх судових інстанціях аж до ухвалення позитивного рішення у справі.
 4. Своєчасне звернення до юриста дозволяє вирішити проблему набагато більш простими та доступними методами. Чим раніше громадянин звернеться до фахівця, тим простіше буде вирішити проблему.