Чим може допомогти CRM-система для складського обліку

Бізнес, що базується на продажах товарів, вимагає ретельно продуманого організованого обліку.

Щоб завжди знати, скільки товару кожного виду є, і де саме він знаходиться, контролювати процеси відправлення замовлень клієнтам, розрахунки з постачальниками та багато іншого, необхідно скористатися відповідним ПЗ. Компанія HugeProfit пропонує CRM-систему для товарного бізнесу, яка дозволить налагодити складський облік товару, вирішити всі актуальні проблеми та підвищити прибуток. Про особливості роботи системи та її переваги можна отримати більше інформації на https://h-profit.com/ua/landing/warehouse-software.

Завдання

Використання CRM-системи від HugeProfit дозволить вирішити великий комплекс завдань:

 1. Вести складський облік стане простіше, ніж будь-коли раніше. Кількість товару в наявності, плановане завезення продукції, друк цінників – все буде під контролем без жодних зусиль.
 2. Удосконалюється робота із клієнтами. Простіше формуватиме програму лояльності, складатиме базу постійних покупців, запам’ятовуватиме адреси доставки тощо.
 3. Можливості фінансового обліку з CRM значно розширюються. Передбачено можливість ведення обліку одразу за декількома рахунками. Спрощується процес оформлення повернень.
 4. Можливість фільтрації продажів по певних каналах дозволяє виявити найвигідніший напрямок, на якому варто зробити особливий наголос.
 5. У програмі підтримується режим мультивалютності. Це чудове рішення для бізнесменів, які роблять закупівлі у різних валютах.
 6. Додавання продажів до системи відбувається дуже швидко. Для цього можна використовувати сканер штрих-кодів або вводити дані вручну.

Переваги

Існує безліч причин почати роботу з CRM від HugeProfit:

 1. Простота і ясність цього сервісу не створять жодних труднощів навіть для новачка. Ще в жодній програмі складський та фінансовий облік не був таким простим.
 2. Послуги супроводу надаються на всіх етапах. Фахівці компанії допоможуть впровадити програму, виконати необхідні налаштування для адаптації потреб клієнта.
 3. Вносити необхідну інформацію можна безпосередньо зі смартфона.
 4. Програма дає можливість максимального контролю за бізнесом, що є необхідною умовою для його подальшого розвитку.
 5. Користувач може не турбуватися про збереження даних. Усі вони зберігатимуться у хмарному сховищі і обов’язково шифруються.
 6. Користувач зможе вибрати тариф, що відповідає його потребам.