Останні події у Харківській області та новини

Як повідомляє прес-служба, 4 жовтня 2022 року був заарештований колишній голова районної адміністрації Красградського району (Харківський регіон).

Згідно з даними, отриманими від правоохоронних органів, ще в березні 2021 року глава адміністрації був помічений в махінаціях, пов’язаних з послугами перевезення. Так, уповноважений глава Красноградського району уклав договори з іншими фізичними особами, які повинні були надавати послуги перевезення, але, на ділі, не надали їх. Дивіться більше новини Харківської області.

Незважаючи на те, що зареєстровані послуги не були виконані, головою Красноградського району було виділено порядком 200 тисяч гривень з державного бюджету на проведення подібних заходів. Кошти були видані на основі підписаних головою району актів про виконання всіх зазначених робіт.

Ще в 2021 році підозрюваний був притягнутий до понесення покарання, яке було пом’якшено до домашнього арешту. Проте, як повідомляють новини Харкова, глава району порушив зобов’язання і змінив місце свого проживання, перемістившись в інший регіон України. В результаті таких неправомірних дій слідчий комітет ухвалив оголосити розшук і заарештувати колишнього главу Красноградського району.

Також прес-служба України повідомляє, що 4 жовтня активно проводяться відновлювальні роботи з подачі газу в 15 населених пунктів Харківського регіону, які розташовуються в найближчих 3 тисячах кілометрів від міста. Щоб досягти поставленого результату і підготувати селища до опалювального сезону, на лінії газопроводу були відправлені газовики, які перевіряють і, при необхідності, оновлюють газопровід, налагоджуючи подачу газу. Проте, як зазначають новини харківщини, перш ніж запустити газопровід у дію, його мають перевірити снайпери на замінованість.

Разом з тим також проводяться роботи з відновлення електрики. Також очільник Харкова повідомив про можливість відновлення житлових приміщень громадян регіону. Для цього, прибуваючи в своє житло, власник повинен негайно повідомити правоохоронним органам про пошкодження. Далі на місце прибуде спеціально організована комісія, яка оцінить весь завданий збиток і зафіксує його. Також комісія надаватиме всю необхідну допомогу особам, які залишилися без даху над головою. Головне-відразу ж по прибуттю додому звернутися в поліцію.