Школа англійської онлайн EnglishMate та основні послуги

У світі володіння іноземними мовами стає дедалі важливішим. Онлайн-платформа EnglishMate покликана допомогти вам розблокувати мовний потенціал та досягти поставлених цілей.

Разом з пропонованими програмами, можна повністю опанувати англійську і використовувати її як потужний інструмент. Це унікальна школа англійської онлайн, яка привертає увагу численних людей.

Інтерактивне навчання

EnglishMate працює на основі комунікативного підходу, надаючи інтерактивні методи навчання іноземній мові.

Головною метою даного методу є оволодіння розмовною англійською та вміння розуміти мову на слух. Онлайн мовна школа пропонує:

Розмовна практика проходить у формі інтелектуальних ігор англійською мовою, що робить процес навчання цікавим та цікавим. Тут завжди можна насолоджуватися переглядом улюблених відеороликів, фільмів, американських шоу та багато іншого англійською мовою. Це допоможе звикнути до англійської мови та покращити навички сприйняття на слух. У заняття включатимуть прослуховування музики, лекцій та обговорення змісту з вибраним викладачем. Під час уроків буде обговорено також актуальні теми, які відповідають інтересам студентів. Обговорення проводиться у групі, парі чи індивідуально з викладачем.

Переваги EnglishMate

EnglishMate створює безпечний навчальний простір, де можна вільно розвивати свій мовний потенціал. Платформа допомагає подолати мовні та психологічні бар’єри, вільно говорити англійською мовою, не переймаючись граматикою. EnglishMate – це партнер у навчанні англійської мови. Він допоможе розмовляти англійською вільно і з упевненістю, допомагаючи досягти ваших цілей та розширити мовний потенціал. Школа пропонує інтенсивний курс англійської мови онлайн, який допоможе за найкоротший час повністю опанувати всі особливості мови. Знання англійської – перший важливий крок, який допоможе зробити успішну кар’єру, знайти хорошу роботу, адже сучасні роботодавці вимагають обов’язкового знання англійської. Записатися на курси, вибрати програму і вже сьогодні розпочати навчання можна в режимі он-лайн.