Як встановити змішувач до умивальника та основні поради

Встановлення змішувача до умивальника може здатися складним завданням. Однак, якщо дотримуватися основних інструкцій та правил, то таким завданням можна впоратися навіть самому.

Якщо ви не уявляйте, як можна виконувати роботу самостійно, краще звернутися до професійного сантехніку. Адже важливо все зробити грамотно, щоб надалі не виникли протікання та ін.

Підготовчі роботи

Перш ніж розпочати встановлення, слід підготувати всі необхідні матеріали та інструменти. Щоб грамотно змонтувати змішувач до умивальника, необхідно підготувати:

  • викрутки та ключі;
  • герметик;
  • монтажні болти та гайки.

Перед початком роботи необхідно закрити подачу води до умивальника. Зазвичай це можна зробити закривши крани під раковиною. Це важливо для безпеки та запобігання затопленню. Якщо є старий змішувач, потрібно почати з його демонтажу. Спочатку слід від’єднати шланги подачі холодної та гарячої води від змішувача. Потім за допомогою викрутки або ключа необхідно відкрутити болти або гайки, які тримають змішувач на місці. Зніміть старий змішувач та очистіть поверхню умивальника від залишків ущільнювача або герметика.

Установка нового змішувача

Помістіть новий змішувач у отвори на умивальнику. Як правило, змішувачі мають два отвори для подачі холодної та гарячої води. Знизу змішувач потрібно закріпити за допомогою монтажних болтів і гайок. Слід звернути увагу на те, як повинні бути встановлені ущільнювачі та прокладки, щоб запобігти витоку води. Підключіть шланги для подачі холодної та гарячої води до відповідних виходів на змішувачі. Зазвичай, на змішувачі є маркування «H» та «C» для визначення холодної та гарячої води. Щільно закрутіть гайки на кінцях шлангів, але будьте обережні, щоб не перекрутити їх.

Після того, як змішувач та шланги підключені, перевірте всі з’єднання на наявність витоків. Якщо все гаразд, відкрийте крани для подачі води та переконайтеся, що вода тече вільно та без витоків.

Під час встановлення герметика або ущільнювача, переконайтеся, що поверхні сухі та чисті, щоб забезпечити надійне ущільнення. Якщо у вас виникли труднощі або сумніви, не соромтеся звернутися до професіонала або майстра зі встановлення змішувачів.

Встановлення змішувача до умивальника може бути виконано самостійно, але важливо дотримуватися інструкцій та дотримуватись заходів безпеки. Це дозволить насолодитися новим змішувачем та комфортно користуватися умивальником.