Як купити якісний садовий інструмент вигідно

З чого починається сад чи город? Не з закупівлі насіння і навіть не з підготовки ґрунту. Він починається із придбання необхідних інструментів.

Голими руками землю повноцінно не обробиш, треба купити садовий інструмент, який стане вірним помічником на довгі роки. Ось тільки товарів, як завжди, багато, а людина одна.

Види

Секатори. Зручний пристрій, що дозволяє підрізати чагарники та дерева. Справляється лише з тонкими пагонами.

Сучкоріз. Схожий на секатор із довгими ручками, здатний відрізати досить великі гілки.

Висоторіз. Довгий пристрій, що дозволяє підстригати маківки чагарників і високі гілки дерев. За фактом ближче до ланцюгової пилки, ніж до секатора.

Кущоріз. Нагадує секатор, застосовується в основному для підрівнювання живоплоту.

Лопата. Коментарі зайві. Універсальний інструмент, який точно знадобиться у господарстві.

Вила. Інструментом переносять сіно та траву, аерують землю.

Коси та серпи. Сьогодні для підстригання трави переважно використовують газонокосарки, але з процесом можна впоратися і вручну.

Граблі. Універсальний інструмент: і землю розпушити, і сухе листя згорнути.

Пили. Садівники все частіше використовують ланцюгові, електричні чи бензинові.

Сокири та мачете. Для найзапущеніших випадків.

Обприскувачі. Розпорошувати модно не лише воду. Багато рослин обробляють пестицидами чи добривами саме обприскуванням.

Садівнику потрібні і супутні товари: захисні рукавички, спеціальне взуття, всілякі аксесуари.

Як вибрати

Садовий інструмент має бути якісним, надійним, довговічним. Це буквально купівля на десятиліття. Тому потрібно вибирати продукцію перевірених фірм. Ретельно дивіться на відгуки, питайте знайомих, оцініть всі особливості пристроїв особисто в магазині.

Важливо не переборщити з вагою та довжиною. Від надто важкого інструменту руки швидко втомлюються. Дуже довгим просто незручно орудувати. Вага та довжина повинні підходити власнику.

Сучасні садові інструменти ергономічні та зручні. Повинні бути такими, принаймні. Рукоятка легко лягає в руку, не ковзає, дає хороший упор.

Де купити

Шукаєте якісний садовий інструмент? Придивіться до сайту «Водоспад». Цей магазин спеціалізується на такій продукції. Причому інструменти професійні, максимально продуктивні та зручні.

Матеріали міцні, якісне виконання. Тому є інструменти «Водопаду» десятками років. Зрозуміло, якщо правильно застосовувати.

На сайті ви знайдете всі види садових інструментів. Чи не влаштовує виробник чи модель? Завжди модно відкласти інший варіант.