Який матрац краще вибрати: пружинний чи безпружинний

Зараз не тільки на ринку, а й в інтернет магазині matrasin.kiev.ua представлено безліч найрізноманітніших моделей ортопедичних матраців для сну.

І насамперед, щоб спростити вам вибір, їх можна розділити на матраци з блоками пружин або без них.

Який матрац ортопедичний купити краще – пружинний чи безпружинний? Насправді це питання не має однозначної відповіді. Все залежить від того, для якої мети вам потрібен матрац…

Пружинні матраци підходять:

  • Любителям комфортного сну з легким відчуттям невагомості
    Пружини приймають вагу вашого тіла на себе і відразу виштовхують вас назад вгору, не даючи провалитися в ліжко. Пружна поверхня матраца трохи нагадує батут. А ледь уловлені коливання пружин діють приємно та заспокійливо;
  • Тим, хто віддає перевагу високим ліжкам
    Пружинні матраци часто у рази вищі, ніж безпружинні. Їхня середня висота – 21-26 сантиметрів, а деякі моделі можуть досягати і 40-50 сантиметрів. У такі матраци вбудовано одразу 3 пружинних блоки, які діють «у зв’язці» і взаємно доповнюють один одного. Ліжко з високим матрацом виглядає солідно, а спати на ньому дуже затишно;
  • Поціновувачам «розумних» ліжок із підтримкою спини
    Якісні пружинні блоки (від 500 і більше незалежних пружин на квадратний метр) точково підтримують усі частини тіла, підлаштовуючись під ваші форми та анатомічні вигини. Матрац щільно притискається до хребта, дозволяючи йому повністю розслабитись.

Головне – вибирати «правильні» моделі із незалежним пружинним блоком, якщо ви хочете отримати не просто ще одне спальне місце, а саме ортопедичний матрац для здорового сну.

Безпружинні матраци підходять:

  • Новонародженим та маленьким дітям
    Якщо ви сумніваєтеся, який матрац вибрати для вашої дитини — пружинний або безпружинний — вибирайте однозначно останній. Тому що коливання пружин можуть негативно впливати на дитячий хребет, що формується. Чим рівніша і жорсткіша поверхня ліжка, тим краще (зверніть увагу на моделі з кокосом або з кокосом та прошарком латексу);
  • Тим, хто віддає перевагу низьким ліжкам
    Безпружинні матраци, як правило, набагато тонші, ніж матраци з пружинами. Вони підходять для невисоких ліжок або диванів. Є зовсім тонкі моделі – по 3-4 сантиметри, є товстіші – по 10-12 сантиметрів. Деякі з них (з м’якими еластичними наповнювачами) можна навіть скручувати та зберігати у шафі;
  • Спортсменам та любителям «спартанського сну»
    Матраци без пружинного блоку з твердим наповнювачем, таким як натуральний кокосовий горіх, – мабуть, найжорсткіші і корисні для хребта і правильної постави. Але все ж таки не такі тверді, як підлога, спати на них зручно.

Тепер, щоб краще розібратися в безпружинні матраци, залишилося вивчити їх «начинки». Це може бути твердий кокос або м’який латекс (натуральний чи штучний), дешевший пінополіуретан чи інноваційний матеріал з ефектом пам’яті «меморікс»… Від наповнювачів залежить жорсткість матраца та його ціна.

Що далі?

Отже, якщо ви вже визначилися, який матрац вибрати в каталозі https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/ інтернет магазину «Матрасін», пружинний чи безпружинний, переходьте до вивчення конкретних моделей, наповнювачів та типів пружинних блоків.

Зверніть увагу, що блоки пружин бувають залежні (без ортопедичного ефекту) і незалежні (з ортопедичним ефектом), а наповнювачі – натуральні (корисніші та гіпоалергенні) та штучні (дешевші).

Також заздалегідь визначтеся з бажаною жорсткістю матраца (висока, середня, низька) та з його висотою (від 3-4 см до 40-50 см).

Вдалого вибору!