Призначення необрізної соснової дошки

Соснові необрізані дошки – будівельний матеріал, який характеризується безліччю переваг. Матеріал володіє обробленими поверхнями і виконується, дотримуючись певних зусиль.

Можна купити соснову дошку необрізну для зведення будинку.

Переваги

Використання соснових необрізаних дощок характеризується декількома позитивними властивостями:

 1. Матеріал володіє невисокою вартістю.
 2. Простота у виконанні настановних робіт, в обробці матеріалу.
 3. Підвищений показник міцності.
 4. Стійкість до негативних факторів навколишнього середовища.
 5. Підвищений рівень стійкості до вологи, оскільки матеріал проходить додаткову обробку спеціальними складами.
 6. Універсальність застосування: в галузі будівництва, вантажоперевезень, в меблевій промисловості (для створення ящиків, обрешіток, каркасів).
 7. Матеріал володіє красивою текстурою.
 8. Відмінні теплоізоляційні властивості матеріалу.
 9. Простота в нанесенні декоруючих і захисних складів.
 10. Екологічність матеріалу, отже, відсутність хімічних і токсичних ароматів.
 11. Текстура дощок відрізняється своєю однорідністю.
 12. Використовуючи матеріал в якості обробки, господар отримує максимально комфортабельні мікрокліматичні умови приміщення.

Призначення

Використання соснової необрізаної дошки здійснюється в галузі будівництва та в інших сферах діяльності людини. Застосування дощок здійснюється, відштовхуючись від сорту матеріалу. Так, добірні дошки, що володіють «нульовою» категорією, використовуються столярами і виробниками меблевих конструкцій. Такі дошки не володіють дефектами.

Сортова група 1 використовується для виконання загальнобудівельних робіт. Вона дозволяє виконувати обробку фронтонів, або вертикального фасаду. До даної групи належать дошки, які не покриті гниллю, не володіють ураженими жучками місцями і растрескиваниями.

Нізкакачественним матеріалом вважається 2 сорт дощок, де на 1 частину обзола припадає близько 10% загальної площі. Матеріал використовується в непомітних місцях, де не спостерігається важливість вигляду. Головне призначення матеріалу – виробництво лати і крокв для даху, різноманітних типів навісів і огорож.

Більш того, нерідко дошки використовуються для виробництва масивних варіацій чорнової підлоги. В такому випадку перевагу рекомендується віддавати сухому рівному брусу, виконаному з хвойних порід деревини.